Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh, azt mondta az...

Ma voltam uh, azt mondta az orvosom hogy teljessen össze van gömbölyödve a baba, megkérdeztem, hogy ez baj?

Figyelt kérdés
Azt mondta nem. Ti is látáttok már így a babátokat?
2010. máj. 21. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én időnként érzem, hogy össze van gömbölyödve. Most vagyok 36 hetes, és ha a számítógép előtt ülök, sajnos kicsit "görnyednem" kell, mert alacsonyan van az asztal, amin a klaviatúra van. Ha a géptől felállok, és lepihenek, érzem a pocakomon, hogy szegényke össze van kicsit nyomódva... Természetesen nem ülök csak keveset a gépnél. Én is kérdeztem az orvost, azt mondta, nincs ezzel semmi baj, a baba abban a pózban érzi jól magát, amit saját maga felvesz.
2010. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem két gyerekem van, tapasztalat szerint az utolsó hetekben már végig ugyanabban a pozícióban voltak (összegömbölyödve), mert máshogy el sem fértek. :o)

Nem vagyok túl nagy...

Gyógytornára is jártunk épp emiatt pár hónapig, mert a nyakuk az egyik irányba nem mozgott megfelelően a születés után. De ez teljesen normális, és nem is nagy gond, pár hét alatt rendbe jönnek. Ki van ez találva... :o)

Jó babavárást!

2010. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

második:

ez a megjegyzése az orvosodnak szerintem csak annyi, mint pl. nekem azt mondták UH-n, hogy "mekkora talpai vannak!" És tényleg nagy lábacskával született... :o)

A tied meg össze van gömbölyödve...

2010. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21+5 NAPOS KM VAGYOK EZT NEM IS ÍRTAM
2010. máj. 21. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

a miénk is összekucorodott. a két kis lábacskáját a fejéhez húzta, a tappancsai a feje tetejét, teljesen félkört írt a kis gerince és ebből nehezen lehetett őt kizökkenteni a 4D-n. Ráadásul még a kis kezével átfogta a lábacskáit. Mikor megmozdúlt akkor pedig a térdét húzta fel az álláig, a kis buksiját meg a mellkasába nyomta. Ne aggódj, nekik ez még kényelmes és nem okoz gondot hogy kis akrobaták legyenek. :-)


egyébként gratulálok a babucihoz


22 hkm

2010. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy!
2010. máj. 21. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!