Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerülhet Dr. Murber...

Mennyibe kerülhet Dr. Murber Ákos megánrendelésén egy vizsgálat?

Figyelt kérdés
Szeretnék hozzá járni,de ha nagyon drága,akkor sajnos kihagyom:-(((
2010. máj. 20. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Nem tudom mennyibe kerül nála egy vizsgálat, azt sem hogy hol van magánrendelése. DE! Én nem járnék hozzá! Ismerem, és egyáltalán nincs olyan tapasztalata, mint az idősebb kollégáinak. Hozzám mindig úgy nyúlt, mint aki soha nem vizsgált még nőt! Nekem 3 inszememet elbénázta, utána napokig fájt a hasam. Érdekes, hogy pont az idősebb, tapasztaltabb kollégájánál jött össze a babánk. Még a hasam sem fájt utána!!!
2010. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet!Már le is tettem róla!

Puszi!

2010. máj. 21. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hozzá jártam magánrendelésre, de NAGYON meg voltam vele elégedve!!


Terhesgondozásra jártam hozzá, de akkor még 2008-ban nem volt saját magánrendelőjében, hanem a I. számú NŐI-n volt a magánrendelője. Akkor 7.000 Ft - 10.000 Ft között volt egy vizsgálat, annyit adtál neki, amennyit gondoltál. A szülés után 80.000 Ft-ot adtam.


Lelkiismeretes, alapos, felkészült profi orvos!!!


Szívből ajánlom mindenkinek.

2010. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Akinek esetleg még érdekes lehet:

Én egészen 2011 végéig jártam hozzá magánrendelésre terhesgondozásra. 10.000 Ft nála minden alkalom. Ha nem csinál semmit, csak tanácsadás van szóban és semmi más, akkor 8.000 Ft. Szülést 100.000 Ft-ért vállal. Nekünk azzal a szöveggel adta ezt elő, hogy a szülésfelkészítő tanfolyamért kell ennyit fizetni és akkor tuti ott lesz a szülésnél. Pfff... A lényeg hogy 2012 közepén váltottam dokit, mert ő nem volt szimpatikus (mindig nyálasan "műbájos" volt) és pénzéhesnek tartom, mert a magánrendelésen sem hajlandó 10 percnél többet áldozni a betegeire. Nekem minden egyes alkalommal az az érzésem volt hogy nézi az időt és kidob 10 perc után mihamarabb, mert úgy vettem észre hogy a betegek kb 10-15 perces közökkel vannak beosztva nála. Ha meg így áll hozzá a magánrendelésen is, akkor gondoltam nem kockáztatom meg hogy mi lesz a szülésnél. Amúgy állítólag jó szakember, alapos, másoktól azt hallottam, de magam nem tudok mondani róla szakmailag se jót se rosszat.

Minden esetre eddig nem bántam meg a váltást egyáltalán, mert a mostani dokim nagyon rendes, aranyos, emberi és tényleg foglalkozik az emberrel szépen ráérősen és ami nekem sokat számított hogy olyan helyen dolgozik, ahol támogatják az alternatív szülést.

2012. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tudom, hogy ez egy régi bejezés, és az utolsó komment óta is eltelt már egy év...de nem bírom szó nélkül hagyni!

Én ezer éve egészségügyben dolgozom, és azt gondolom, hogy az orvos-beteg kapcsolat egy rendkívül szubjektív dolog! Ahány beteg, annyiféle kapcsolat alakul ki ugyanazzal az orvossal! Aki az egyiknek nagyon szimpatikus orvos, az lehet, hogy másnak nem az! Szerintem, nem szabad orvost sem ajánlani, sem "lehúzni", csak azért, mert adott emberrel ilyen, vagy olyan volt! A szakmai munka alapján kell ítélni, ... de ezt meg egy laikus hogyan meri felvállalni, hogy véleményezze?

Én 2005 óta ismerem a nevezett orvost. Én nagyon kedvelem és jó a tapasztalatom vele! Három gyönyörű gyereket köszönhetünk a munkásságának! Mind a klinikán, mind a magánrendelésén korrekt volt és megbízható!

Oké, nem olcsó, ez tény, ezzel nem tudok vitázni, de a szülészet-nőgyógyászat - a mai Magyarországon - egy ilyen terület és ezt mindenki tudja, felesleges ezen görcsölni! Aki magánrendelésre akar járni, az fizet és kész! Lehet menni nem magánrendelésre is, senkinek nem kötelező ezt a fajta szolgáltatást igénybe venni!

Bocsi, senkit nem akartam kritizálni, az előző hozzászólók ne vegyék magukra, senkit nem akartam bántani, de ahogy mások, úgy én is leírtam a véleményem - és nem feltétlenül Murber doktorról, hanem általánosságban a szakmáról!

2013. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a gyönyörű két kisfiamat köszönhetem neki, velem mindig alapos volt, soha nem engedett a 21-ből ez igaz, és protokoll szerint dolgozik, de én nagyon meg vagyok elégedve vele, jó, nem nyalja ki a segged, de neki csak egy darab vagy, és ahhoz képest, hogy egy nap alatt 1000 anyaság után sóvárgó, és türelmetlen nővel találkozik, le a kalappal!!! Én az elején haragudtam rá, mert nem értettem, de a végére úgy megkedveltem, hogy ikerfiaink közül a 2. gyereket róla neveztem el. szóval ennyi..
2014. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztóan rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban :( 5 éve szeretnénk kisbabát, ezért felkerestem Murber dr-urat a magánrendelőjében. Először is kiakadt h 30 év alatt én gyereket szeretnék, nemis találkozott még ilyennel meddőségi kivizsgáláson, biztos átgondoltam ezt? Aztán mikor érdeklődtem a sotés rendeléséről letagadta h még ott dolgozna, sőt, egy kolléganőjét leszólta h mennyire nem hozzáért aki átvette a helyét, ellenben ő már 30 éve ezzel foglalkozik (még nincs is 40 éves, ennyire ne nézzen már hülyének!) Meg se vizsgált, mondta h kezdjük a férjemmel. A bunkózás, lealázás, hazudozás 20e Ft-ba került. Aztán felkerestem a sotét, és hát kiderült h nagyon is ott dolgozik és egyáltalán nem a jobbak közé tartozik! Sok tapasztalatot hallottam személyesen az érintettektől h miket rontott el és mennyire pénzéhes (még mindig). Szóval én távolról kerülöm, és aki jót akar magának és a babájának sztem szintén tegye ezt!
2016. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!