Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok én ilyen amióta...

Miért vagyok én ilyen amióta kismama vagyok? Előtte is aggódósabb voltam, de amióta megint babát várok, már megörülök magamtól.

Figyelt kérdés

Ma pl. állatkertbe megy a fiam(versenyre készülnek, többen mennek),és most éppen azon rettegek mi van ha kullancsot kap,vagy hoz a ruháján?/gyerekek oltottak, nekem nem javasolt=(/

De elég amikor tudom,hogy indul a suliból, olyan sok az autó.Vagy ha én indulok valahova,lassan utálok utcára menni.....ha köhögnek,náthásak...stb.

Terhességem előtt sem voltam az a nyugalom sziget,de most néha úgy érzem beleőrülők.

Szedek már 3x2 magneb6-ot, iszok nyugtatóteát, de akár a falra is önthetném annyira nincs eredménye.

Volt így valaki?


2010. máj. 20. 07:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális dolog. A kismamák sokszor aggódnak mindenért. Én a munkahelyemen kapok hülyét, mert sok-sok dolog idegesít, pont most amikor már nem kellene, hiszen hamarosan úgyis babázni fogok és nem kellene felhúzni magam. De néha én is össze-vissza szenvedek mindentől, amik amúgy előtte nem is jelentettek semmit!

Próbálom én is megnyugtatni magamat, és tudom is, hogy bolond vagyok, de nehéz nem aggódni...

2010. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!