Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Napok...

5 hetes terhes vagyok. Napok óta puffadok, nem bírom össze gombolni a nadrágokat. Többi lent. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kellemetlen érzésre is, meg takargatom mert egyrészt kínos látvány, másrészt a munka helyen még 7 hétig titkolnom kellene az állapotom. Második baba, elsőnél nem volt puffadás. Szegek espumisant de semmi hatás. Valami ötlet? Tanács? Aki hasonló cipőben járt?

2017. jún. 22. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Az első hetekben én is puffadtam, de nem tartott sokáig, és utána már be tudtam gombolni a régi nadrágjaimat.

Talán nálad sem fog sokáig tartani, addig hosszabb, bő felső lenne a célszerű.

2017. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam,egy nadrágom sem jött rám,csak leggingseket tudtam hordani és lazább felsőket,mert mindent kényelmetlennek éreztem... Csak az idő oldotta meg,később elmúlt.
2017. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam, a második terhességnél rögtön előre ugrott a hasam, pedig szerintem kb. csak a 16. héttől nőtt a baba miatt, mire a puffadás fokozatosan elmúlt. Fogalmam sincs, mit lehet ellene tenni - az biztos, hogy előzetesen több hasizom nem "ártott" volna nekem, de talán a keményítő tartalmú ételek (jellemzően a pékáruk, krumpli, banán, rizs, kukorica) és klasszikus puffasztó zöldségek csökkentését is ki lehet próbálni - kivéve, ha hányingered van és így nincs módodban válogatni.
2017. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos öklendezek hányingerem van sok mindentől.


Most vettem lazább felsőket és leggings meg nyári ruha, de

2017. jún. 22. 15:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval de elég kellemetlen ez a lufi állapot :(
2017. jún. 22. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:

A legtöbbször a hormonok miatt puffad az ember... espumisan mint halottnak a csók, nekem sose használt XD Bár én a narancstól puffadtam... Próbálj szénsavasat inni van akinek segít.


És nyár van kényelmes ruhákat lehet felvenni és apocid sem fog látszani. Második babád lesz, ha jól értem, elvileg hamarabb látszik a pocak növekedése is. Kitartás a puffadás sem tart örökké :)


34hkm

2017. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, második baba. Köszönöm szépen a válaszod :)
2017. jún. 23. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!