Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egész nap fáj a derekam...

Ma egész nap fáj a derekam alig bírok menni és a hasam is keményedik és görcsölget.Lehet hogy szülni készülök?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál nyitva a külső méhszáj ,de még a belső zárva. Vagy csak joslo fájások? 37 hetes kismama.
2008. okt. 16. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem ugyanez volt tegnap :) De semmi,talán a front miatt :)Minden jót

szintén 37hetes kismama

2008. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én ugyanezt éreztem 1 hete:)és rá 5 napra megis szültem.
2008. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi 11 hete
2008. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Már jo lenne tul lenni rajta ,mert nyügös is vagyok fáradékony is meg fáj a derekam ami csak akor nem fáj ha ülök vagy fekszek csak ne keljen fel kelni,mert akor nagyon fáj.És a babám nagyobb 2hétel.
2008. okt. 16. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már nincs sok hátra neked.
2008. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugy irigyellek. énis aztvárom mikor indul már be,vagy hogy mikor jön már valami érzés ami ezt valjja. hogy szülni fogok. kicsit erőbbre lennék. 38 hetes
2008. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!