Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SoS! Mi lehet ez? Segítség!...

SoS! Mi lehet ez? Segítség! Ha megnyomom úgy is fáj!

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok. Nem tudom köze lehet-e bármihez, de leírom. Eléggé meg vagyok fázva nagyon köhögök. Most a pocakom tetején a bal oldalon, egy ér környékén, mintha alatta lenne, vagy el sem tudom magyarázni hol, de nagyon szúr és feszül és fáj. Ha köhögök, mintha szét akarna ott szakadni, még igy sokkal jobban fáj köhögés közben, de akkor is ha nem köhögök. Mi lehet ez????
2010. máj. 16. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszorult a levegő. Az nagyon tud fájni. :S
2010. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy egy izom ment rossz helyre. Meg van változva minden a szervezetedben. Ha "alapállapotban" is gyakran előfordul ilyen, hiszen sokszor érezzük, akkor terhesen pláne...
2010. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!
2010. máj. 17. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!