Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesek hogy vagytok? Doki...

30 hetesek hogy vagytok? Doki mit mond? Méhszáj? Vizsgálatok? Eredmények? Babacucc? Stb.

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jól vagyok, leszámítva az iszonyú savtúltengést, ami elég kellemetlen.A méhszájam még teljesen zárt, minden eddigi vizsgálatom jó lett.Bár nagyon vizesedek, és ezzel nagyon nem tudnak mit kezdeni az orvosok, mivel mindent betartok, mégis jelentkezik.Még kisebb dolgokat kell vennem mint pl: fürdőlepedő, magamnak mellszivó stb...de a nagyja már megvan.A manócskám nagyon aktív, főleg esténként mikor aludnék.:)

És te?-hogy vagytok?

2010. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia én kedden megyek a 30 hetes uh-ra, akkor tudom meg a méhszájam is, mert egy honpja 3110 volt, a dokim jol megijesztett, hogy jo lenne ha kihuznánk a 35 hétig.. azota sokat kell feküdnöm. még csak az arcom vizesedik, mondjuk a lábam nem de nem is járkálok szinte sehova, pihenek, varrok, tv-nézek..

babának már csak a pipere dolgok vannak vissza jövö héten kezdem el takarota a szobáját és mosni sa ruháit stb..

én a vaterán vettem mellszivot,c jo az is, nekemc kisfiam lesz Levente, és sokat mocorog már egész nap szinte reggel fél 7kor ébreszt:))

2010. máj. 16. 20:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia voltunk uh-n , nagyobb a baba igy holnap leszek 31 hetes. 1600 gr-t mondtak és mindn ok. méhszájam 3110, nem nyiltam tovább. te hogy vagy?
2010. máj. 18. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!