Most akkor ez mi?

Figyelt kérdés
Nővéremről van szó. 4 nappal ezelőtt elmentek az orvoshoz, aki megállapította hogy 4 hetes terhes, 5-6mm-es petezsákkal. Mivel volt már neki két vetélése, ma elment megnézetni hogy minden rendben van e. Most hívtak hogy az orvos (másik) nem lát semmit, de azért elküldte vérvételre. Végre azt hittük hogy lehet valami, de újra csalódni kellett.. 7. Éve van, hogy csalódnia kell.. reménykedhetünk ebben vagy engedjük el? (4 napja hazajott az orvostol, barnas verzese volt, orvos mondta h normalis. Kb aznap volt meg ez, azota semmi verzes.) Nem értjük. Kerlek segitsetek!!
2017. ápr. 15. 15:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A baj hogy 0 es 5 közötti HCG meg nem jelent terhességet !


Nekem volt hogy 3 volt es sajna nem voltam terhes !


Ha neki 0.17 (biztos hogy ennyi ????) akkor kémiai terhessége volt !


Nagyon sajnalom ! 7 éve vártunk mar a babára amikor mar lemondtam rola es meddőnek tituláltam magam mar ... Amikor egy nap pozit teszteltem ... Fel sem fogtam !!' Tudom mit érez a tesód 😔😔😔

2017. ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva.. kepzeld, ok is 7 eve szeretnenek gyereket! Igen de ha minden igaz ez mar az 5. Het.. de akkor miert latott az orvos petezsakot? :(
2017. ápr. 16. 10:34
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok ... Ez felettébb érdekes ! Mindenképp javaslom a tesódnak most a hétvégére az agy nyugalmat ! Es magnéziumot ! Pihenjen es jövőheten menjen el ujra egy masik dokihoz ! Ha petezsakot láttak akkor tuti van vagy volt valami !


A legjobb lenne ha magán dokihoz menne , mert ott általában korszeruek az ultrahang gépek ! Nem mellesleg a dokik is másképp állnak (legtöbbjük) a beteghez egy maganban mint az SZTK-ban ! Legalábbis nekem ez a tapasztalatom !

Tehat elmagyaráznak mindent kedvesebbek, elmagyaráznak mindent amit nem ért az ember ... Persze ennek az az oka hogy a páciens zsebbe nyúl ! Egy vizsgálat 10-15 ezer , de azt gondolom a tesód eseteben ez megéri , hogy választ kapjon a kérdéseire !


Esetleg ha van otthon terhességi tesztje csinálja meg , ha pozitiv ha azt jelenti hogy HCG van a szervezetében ! Bar ez sem garantált arra sajnos hogy elő a terhesség !



Erőt es kitartást kívánok Neki es nektek is , hiszen azt latni amikor egy családtagod kétségbe esett es szomorú foleg egy közeli rokon, mint pl testvér ... Nektek sem egyszerű , hiszen tehetetlenek vagytok !


Azert ha van valami változás , irj legyszi es szorítok nektek !!!

2017. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonjuk szepen kedves utolso! Kedden visszamegy ahhoz az orvoshoz, megkerdezi hogy es hogy lehetseges.. voltunk magan dokinal is, de azt mondta h semmi baj nincsen vele, (kb 1 eve) , egeszseges es minden tokeletes. Kapott egy beutalot a meddossegi kozpontba... de ha nincsen baja akkor miert? Miert nem lehet egyszeruen? Ebben az a borzaszto, hogy azoknak az embereknek lehet gyermekuk akik nem is akarjak, akinek megadatik (par ember de az is szornyu) vagy vizbefojtja, elhagyja, megoli... valakinek 7 ev alatt ez az egy kivansaga van es 100x meg kell erte szenvednie, sokkal rogosebb uton, penzert. Azoknak az embereknek meg ingyen megadatik akinek nem kene.. nagyon rossz ot igy latni foleg hogy nem ez az elso..
2017. ápr. 16. 15:57
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!