Most akkor ez mi?

Figyelt kérdés
Nővéremről van szó. 4 nappal ezelőtt elmentek az orvoshoz, aki megállapította hogy 4 hetes terhes, 5-6mm-es petezsákkal. Mivel volt már neki két vetélése, ma elment megnézetni hogy minden rendben van e. Most hívtak hogy az orvos (másik) nem lát semmit, de azért elküldte vérvételre. Végre azt hittük hogy lehet valami, de újra csalódni kellett.. 7. Éve van, hogy csalódnia kell.. reménykedhetünk ebben vagy engedjük el? (4 napja hazajott az orvostol, barnas verzese volt, orvos mondta h normalis. Kb aznap volt meg ez, azota semmi verzes.) Nem értjük. Kerlek segitsetek!!
2017. ápr. 15. 15:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Felszivodott 4 nap alat????? Mar egyszeruen fogalmunk sincs hogy mi lehet az oka... gyogyszereket is szedte.
2017. ápr. 15. 15:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
majd a vervetel megmondja mi van , meg kicsi azert nem latszik semmi :)
2017. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De a masik orvos miert latta a petezsako es a mostani orvos miert nem latptt semmit? Miert van ez?? Egyik latja masik nem? Igen nagyon pici... de.. nem tudom..
2017. ápr. 15. 15:55
 4/14 anonim ***** válasza:
en voltam az elozo valaszolo, azt hidd el nekem is igy volt es azt mondtak nincs esely , es megittam a magzatelhajtot , es utanna latszodott a petezsak!!!! de mar keso volt a gyogyszer utan ....:(((( azota nem maradok terhes ,....
2017. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Uristen...ez borzalmas. Nagyon sajnaljuk.. de ilyen hogy fordulhat elo???
2017. ápr. 15. 16:24
 6/14 anonim ***** válasza:
hat sajnos ez van , igaz azota csak a masodik ciklusom lesz , meg nem jott meg ,a masodik.... de hatha hamarosan sikerul
2017. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolunk, koszonom a valaszod.
2017. ápr. 15. 16:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Különböző ultrahang készülékek különböző élességűek. Ha másik géppel csinálta, lehet még nem látja.
2017. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso! De akkor ezek szerint lehetetlen hogy elment?? Pedig ez egy jobban felszerelt korhaz mint amiben voltak..
2017. ápr. 15. 17:02
 10/14 A kérdező kommentje:

Most ertek haza... 0.17%os Hcg szint... szerintetek??? Nem tufjak megmagyarazni. Most akkor volt terhesseg vagy nem? 4 nap alatt eltunt a petezsak is? Ha nem volt semmi akkor miert van (igen, keves de megis ott van) hcg a szervezeteben???

5 orat ultek ott a semmiert... ennyit errol.megint.

2017. ápr. 15. 18:27
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!