Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babavitaminom tartalmaz...

A babavitaminom tartalmaz 3600 NE A vitamint. Mit jelent a 3600 NE?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy tehesség alatt nem szabad A vitamin tartalmú ételeket és vitaminokat szedni, májat sem. Máshol azt írják, hogy szükséges a máj.

Ezt viszont ajánlják! Mi az igazság? Komolyan kezdek aggódni!

Mit jelent az hogy 3600 NE?

Mennyi a napi megengedett bevitel az A vitaminból?


2007. nov. 21. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Májat azt tuti nem szabad enni, de nem csak az A vitamin hanem a méreganyagok miatt sem. Az én terhesvitaminomban nincs A vitamin tehát a többit nem tudom.
2007. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Ne aggódj! Egyél változatosan. Naponta legalább 1x szükséges a főtt étel, nagyon sok vitamin van a gyümölcsökben, zöldségekben. Csak mindig mosd meg. A babavitamin azokat a szükséges dolgokat tartalmazza, ami a babának kell. Szedd azt is. Ja, és nyers húst, tojást ne egyél.

Nyugodt babavárást! 23 hetes kismama

2007. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ettem májat, erről nem is hallottam:s

NE= nemzetközi egység

2007. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettem eszek is májat és a doki mondta h egy hónapba 1-2szer nem árt csak túlzásba nem szabad esni mint semmivel se. Én nem szedek vitamint míg jók az laboreredményeim inkább vegyesen táplálkozok. 15hetes kismama
2007. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!