Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lehet terhesség...

Ugye nem lehet terhesség miatt a hányinger, ha a teszt negatív?

Figyelt kérdés

sziasztok! késik a menstruációm, tegnap és ma reggel hányingerem volt, de a teszt negatív.

ugye a hányinger a magas hcg-től van terhesség esetén, amit viszont a teszt is kimutatna?

örültem a negatív tesztnek, nyugtassatok meg, a hányinger mástól van, légyszi...


2010. máj. 12. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nem mindig mutatja ki a teszt a terhességet!Lehet,hogy terhes vagy!
2010. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hányinger az izgalomtól és az idegességtől is lehet. Persze ez nem zárja ki hogy terhes vagy. Sajna kellene várni ami tudom nehéz pár napot aztán újra teszt. az mindent megmutat... Ne aggódj fölösleges, akármi van nem tudsz pillanatnyilag mit tenni, csak várni!
2010. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhesség miatt van hányingered, ha annyi hormon lenne már a szervezetedben, ami hányingert okoz, azt már a teszt is kimutatná. Inkább az idegeskedéstől késik, és valószínű a hányinger is attól van. Nyugodj meg, és ha péntekig nem jön meg, vegyél új tesztet, ha az is negatív, akkor tuti nem vagy terhes. De szerintem nem vagy az.
2010. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyolc hónapig próbálkoztunk a férjemmel összehozni a babyt. Utolsó 3 hónapban gyakran volt hányingerem, de nem voltam terhes. Utolsó hónapban 3hetet késett a menzesem, ezalatt két tesztett csináltam...negatív lett. Elmentem dokihoz, kiderült, hogy kb.5hetes terhes vagyok, pedig se hányinger, se pozitív teszt nem volt.

A terhességi teszthez még annyit, hogy hétfőn megcsináltam, negatív lett, szerdán padig a vérvizsgálat kimutatta a nagyon is magas HcG hormont. Szóval a teszt-szerintem-kicsit sem megbízható, és a hányinger sem biztos jel.

2010. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi csajok! várok türelemmel :) vagyis, inkább csak várok türelem nélkül :)

harmadik gyerek lenne, és én kettővel tökéletesen elégedett vagyok :) nem is gondolkodom tovább a dolgokon, nem érdemes...

majd megírom, ha már biztosat tudok!

2010. máj. 12. 16:21
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok! megjött a menzeszem :)

megnyugodtam. védekeztünk a férjemmel óvszerrel, de a második babám gyógyszer mellett csúszott be (utólag már persze azt mondom, hála Istennek) és már semmilyen módszert sem tartok elég biztosnak :)

mindenkinek jó egészséget!

2010. máj. 14. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!