Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben aki már volt 4d...

Debrecenben aki már volt 4d ultrahangon az 5000 Ft-oson az meddig tartott? (link a kiegészítésben) (Ahol nem csinálnak videót. )

Figyelt kérdés
El szeretnék menni, mert nem találtam elég körültekintőnek a 18. heti ultrahangot, ezért érdekelne, hogy ott mennyire nézik meg a törpicúrt. [link] Info.hu/
2010. máj. 12. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi nála voltunk, igaz 4d-n de én csak ajánlani tudom. nagyon körültekintően megnézte a picit 2d-ben és csak utána kezdte a babamozit, mi is inkább az egészségügyi állapotára voltunk kiváncsiak. 15 hetesen mentünk.

nem tudom, hogy meddig tart, de szerintem alapos.

2010. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az van odaírva 2D-4D az 5000 Ft- os mellé videófelvétel nélkül 2 színes fotóval.
2010. máj. 12. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is az 5000ft-os vizsgálaton voltam és nagyon meg vagyok elégedve, mindent elmondott, és bármit kérdezhetsz is. Sztem simán megéri, csak ajánlani tudom.

37 hetes km

2010. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi most szombaton voltunk itt, igaz mi is a 4D-n. nagyon aranyos az UH-s nő, elmondja mikor mit lát, leellenőrzi a babát.Mi is amiatt mentünk mert engem is nyugtalanított a 18 hetes UH, de szerencsére nem lett gond. éppen tegnap néztem ismét végig s kisfilmet. A 4d-s film 45perc, az egész vizsgálat 1 órás volt.....tudodm nem erre vagy kíváncsi, de a hölgy szerintem úgyis elmondja időben mennyi lenne.


drukkolunk, remélhetőleg nálatok is minden ok.


20+5 hkm

2010. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szia, mi a 9800 ason voltunk. 1 órát bent.

nektek is ajánlom. mert olyan élmény volt amit sose felejtünk el és a család is nézhette itthon a dvd t. mindenkinek nagyon tetszett.

és a nő meg egy tündér.

2010. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!