Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudni, hogy él a baba?

Honnan tudni, hogy él a baba?

Figyelt kérdés
Ha még nem mozdult meg úgy a baba, hogy érezzem, honnan tudom, hogy él? Ha 14 hetes vagyok és elvetélem, azt érezni? Vagy ha elhal a magzat, mit lehet észrevenni?
2007. nov. 21. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, 14 hetesen meg ne aggodj, hogy nem erzed a babat. En 16 hetesen ereztem eloszor, es az is korainak szamitott. Ultrahanggal a szivverest mar ki tudjak mutatni, szoval ez biztos jel arra hogy valaki azert mocorog ott bent. Ha elvetelsz, akkor azt altalaban azert eros verzes, gorcsos fajdalom kiseri.. ezekre ugyis megijednel annyira hogy orvoshoz menj, es ott azonnal meg tudjak mondani, hogy megmarad-e a babo vagy nem.

De ne is gondolj ilyenekre :) minden rendben lesz!!

33 hetes kismama

2007. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ne gondolj ilyen csacsiságokra, csak megilyeszted saját magad!Gondolom rendesen jársz orvoshoz, aki megtudja hallgatni a kis szívhangját.A vetélés erős vérzéssel és fájdalommal jár!Pár hét múlva Te is megérzed majd a kicsit!

(36 hetes kismami)

2007. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt már vetélésed,hogy ennyire félsz?

Én még csak 8 hetes vagyok,és persze néha eszembe jut,hogy mi van ha,de minidg elhesegetem,mert tudom,hogy nem lehet semmi baja.

Örömmel várjuk Őt és ezt Ő is érzi.

Ahogy a te babád is!


Ha mégis aggódsz,menj el a nődokidhoz,hogy megnyugatasson.

2007. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!