Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy néz ki terhes vagyok,...

Úgy néz ki terhes vagyok, ezek mennyire normális tünetek?

Figyelt kérdés

Menstruáció alapján még csak 4hét 2napos vagyok

A derekem nagyon fáj főleg hisszabb séta után, és a méhem is olyan mintha már 8 kg gyerek lenne benne vagyis olyan nehéznek érzem, nem puffadásra gondolok. Az hogy fáj a kezem és a mellem tudom normális nem első gyerek de ez a derékféjás és a többi nem volt vele :(


2017. márc. 6. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
minden normális , gondolom neked gratuláltam az előbb, mert nemrégen pozit teszteltél, mostantól azért nem kell minden nap 2 kérdést feltenni...ne stresszeld magad ennyire..boldog Babavárást kérj időpontot dokihoz és RELAX! :)
2017. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Miert, ha azt fogja irni a tobbseg, hogy nem normalis, ha faj a derekad, akkor mit tennel???

Szerinted miert fajhatna mas okbol a derekad?

2017. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kezfajdalom, hogy jon ide?
2017. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, igen, a kézfájdalom az ok, de a derékfájás az nem... És még csak 4 hét 2 napos, mi lesz még a 40. hétig? :-D
2017. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kislányomat mikor vártam nem tudtam megemelni a kezem, nem tudtam fésülködni a 13 hétig. A nőgyógyász mondta hogy normális, bedurranak azgyerek emlő körüli nyirokcsomók és kihat az egész felső izomzatra.

A derékfájást pedig úgy fondoltam hogy esetleg utalhat-e vetélésre. Érdemes e bemennem progeszteront kérnem, vagy normális tünet. Mivel előzöleg semmi ilyet nem tapasztaltam.

2017. márc. 6. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!