Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Találtam egy oldalt, ahol...

Találtam egy oldalt, ahol vetélést okozó fűszerek vannak. Pontosan milyen dózisban okoznak vetélést?

Figyelt kérdés

[link]


Szinte mindet használom a mindennapok során. Mekkora dózisban okoznak vetélést? Ha csak picit használok az ugye nem okoz gondot?

Per pill oda vissza vagyok a fahéjért, majd egy zacskónyit megbírok enni belőle almával, cukorral. Ugye ez még nem okoz gondot?


2010. máj. 10. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahhoz, hogy vetélést okozzon, több kilót kéne belőle elfogyasztanod egyszerre. Biztos vagyok benne, hogy nem lesz gond. AMit kívánsz, arra szüksége van a babának és a szervezetednek, úgyhogy egyél nyugodtan.
2010. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De szeretem az ilyen listákat!!!! Csupán az nem írják, hogy levegőt ne vegyen, aki kismama.... Én bizony mindezeket ettem mind a 4 terhességem alatt... egy vetélésem, koraszülésem se volt. Emellett a gyerekeim makk egészségesek (a 3 nagy már kamasz, tehát eddig nincs hatása a fűszereknek). Azért csak gondolj bele! Ezek a fűszerek a mediterrán konyha mindennapos fűszerei... ott nem hinném, hogy akár csak 1 kismama nem enne pestót, vagy akár egy jó curryt (India).... Ha nem viszed túlzásba és tömsz magadba fél kiló petrezselyemzöldet, nem lesz semmi gond :)))
2010. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azért óvatos lennék a helyedben. Persze, amíg vkinél nem volt vetélés, addig azt mondja, hogy ez hülyeség, és Ő mindent evett, és mégsem történt semmi. Ha viszont túl vagy már egy (pár) vetélésen, akkor jobban betartja az ember ezeket.

Egyelőre nem tudom megnyitni a linket, így nem tudom pontosan, hogy mik vannak benne, de nagyon sok fűszer vízhajtó hatású, aminek az lehet a következménye, hogy kevés lesz a magzatvíz, íz meg vetéléssel járhat.

2010. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nincs akkora gond! Én is most olvastam először erről a listáról. Vannak köztük olyan fűszerek, amit szinte mindenki fogyaszt.Ha annyira veszélyes lenne, már más is felhívta volna rá a figyelmet (pl. védőnő).Kismamák milliói esznek ilyeneket, mégsem okoz gondot.Szerintem igaza van az elsőnek. Kis mennyiségben nem ártanak.Ha egy baba elmegy, annak azért komolyabb okai vannak.Én még azt mondtam, hogy ha egy gyerek jól össze van rakva, az nem megy el.
2010. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!