Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességet kísérheti...

A terhességet kísérheti gyakori orrfolyás, esetleg tüsszögés? Nekem végig az van, de az orvosom szerint nem vagyok beteg. A vérképem is jó. Főleg reggel tüsszögök, folyik az orrom.

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 09:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Most újra babát várok, 16 hetes vagyok. Azért emeltem ki a kérdést, mert ugyanezek a tünetek jöttek elő megint, és kíváncsi vagyok,a mostani "kismamacsapat" hogy van ezzel.
2010. dec. 20. 16:20
 12/21 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok, este és reggel állandóan be van dugulva az orrom, napközben sokszor fújom és tüsszentek is, már a babavárás eleje óta. :-)
2010. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én nem is tudtam, hogy ez tünet lehet, sőt azt mondtam volna, hogy nem tünet és meg vagy fázva. De az az igazság, hogy nekem is folyik az orrom már pár hónapja, 34 hetese vagyok, akkor ezek szerint a terhességgel van összefüggésben:)
2010. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én 27 hetes vagyok és minden reggel tüsszögök éjjel meg fújom az orrom, mintha beteg lennék. Napközben meg alig.

Érdekes.

2010. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nekem is volt orrfolyás és még a fülemet is többször kellett tisztítanom, mint nem terhesen.
2010. dec. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálam a tüsszögés minden napos, az orrfújás is, az utóbbi időben kicsi orrvérzés is. Azt hiszem ez mind a vérbőségtől van, vele jár... Beteg én sem vagyok.

27 hkm

2010. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én teljesen azt hittem, hogy náthás vagyok, de ha már ennyien tapasztaljátok ezt... Bár én még csak 4 hetes kismama vagyok és még csak tegnap jöttem minderre rá, mégis nekem is minden este bedugul az orrom és a kelleténél többször folyik. Mondjuk tüsszögés nem jellemző, inkább a reggeli köhögés.
2010. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

szia. igen, elég gyakori. nekem mindhárom terhességemnél volt.

a hormonokkal függ össze. az orrnyálkahártya túlérzékenysége okozza, konkrétan így is hívják: terhességi orrdugulás. kérjél rá orrsprayt. sajnos nekem annyira beduzzadtak, hogy az orromon egyáltalán nem kaptam levegőt.

2010. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia, aki idetéved még - gugliba kerestem rá a terhességre és a tüsszögésre, és ezt a kérdést (is) adta ki.

Szóval nyár van, 30-40 fok hetek óta, az orrom nem folyik nagyon, nem dugul be, allergiás nem vagyok, de sokkal többet tüsszögök, mint általában. :) És gyanús lett nekem, h a terhesség egyik furcsa tünete. És tényleg :)))

2013. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19-es vk.

17 hkm

2013. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!