Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordul, hogy a korábban...

Előfordul, hogy a korábban 2000re megrövidült méhnyak "visszaáll" 1000-re?

Figyelt kérdés
Méhszáj teljesen zárt, orvos 28 héten megrövidült méhnyakot állapított meg. Most a harmincadik héten csak romlás, vagy változatlan állapot állhat fent? Javulás nem?
2010. máj. 6. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én úgy tudom,hogy az 1000 az rosszabb és nem jobb!Szerintem csak rövidülhet tehát 3000 már nem lesz!:)32 hetes kismama
2010. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
gondolom, 3000-t akartál írni, mert az a normális. visszaállni már nem fog, és vigyázz magadra, inkább ne rövidüljön tovább, bár akkor se feltétlenül lesz gondod, ha tényleg lerövidül a méhnyakad 1000-re.
2010. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
minél nagyobb az első szám annál hosszabb a méhnyak, amíg a többi 0 addig nem rosszabb v jobb, van aki eleve 2000es értékkel kezdi a terhességet. teljesen zárt vagy, ez a lényeg.
2010. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, elírtam, azt akartam, hogy 2000-ről, lehet-e 3000.
2010. máj. 6. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz hosszabb a méhnyak.
2010. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg "vissza állni" nem tud. De én a terhességem elején másik dokihoz jártam, aki már öt hetesen ráírta a papíromra hogy 2000 a méhszáj érték. Voltak vele más okokból adódóan gondjaim, így orvosváltásra került sor. A mostani dokim, mikor átvett a 13. héten megnézte a papírjaimat, alaposan megvizsgált és azt mondta teljesen tökéletes minden, 3000 a méhszáj értékem. Na ilyenkor döntsd el mi is a helyzet:)
2010. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!3000-re már nem fog "visszaállni".Nekem a 21.héttől volt 2000-es.Ne emelgess,ne állj sokat.VIGYÁZZ magadra!
2010. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem arrol van szo, hogy masik doki vizsgalt?

A mehszajertek megallapitas eltero lehet dokinkent. NIncs ra kotelezo sema, mashogy erezhetik. Lehet, ami az egyiknek rovidultnek tunik, az a masiknak nem az.

egyebkent visszaallni nem tud.

Nekem a 2. terhessegemnel hamar 2000es lett, majd a harmadik trimeszter elejere 2100, de nem fenyegettek koraszulessel, csak annyit mondott a doki, hogy ne terheljem tul magam. Ez is nagy keresnek szamitott, ugyanis akkor volt a nagyobbik fiam egy eves, emelgetnem, ellatnom kellett, valamint ketszer koltozkodtunk. sokat kemenyedtem, rengeteg magneziumot szedtem, de csak a 40. heten nyilt toovabb a mehszaj fajas nelkul, egeszen 1333ra. Ezutan a doki nem mert varni tovabb, elinditotta az antibios kezelest (streprococust talaltak nalam) es amint az hatott meginditotta a szulest. Attol felt, hogy ha nem o indit es maguktol jonnek a fajasok, akkor olyan gyors szulesem lesz, hogy kocsiban szulok, vagy ha be is erek a korhazba, mar nem lesz ido antibio infuziot kapni. Igaza lett, mert ket ora volt a komplett szulesem vajudassal, kitolassal egyutt.

2010. máj. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!