Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha le vagyunk tiltva a szexről...

Ha le vagyunk tiltva a szexről, akkor máshogy sem szabad egymást kielégíteni? Jobban mondva a párom sehogy se elégíthet ki engem?

Figyelt kérdés
Egyelőre nagyon alul tapad a placenta.
2010. máj. 6. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Valószínű,hogy akkor a párod se elégíthet ki téged.
2010. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem,mert az orgazmus méhösszehuzodásokat okoz,és abból lessz a baj...........
2010. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. El vagyok keseredve... :o(
2010. máj. 6. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is voltam így, le voltunk tiltva..nem is szeretgettük egymást sehogy, de egyik éjjel spontán orgazmusom lett álmomban..be is véreztem, egy hétig bent tartottak a kora terhesen megfigyelés alatt, majd haza engedtek..doki mondta, hogy az orgazmus méhösszehúzódást okoz és az nem túl jó, ilyen állapotban..sajnos ki kell böjtölni azt az időt:(
2010. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ugyanaz volt ,mint az utolsónak!Na azóta eszembe sem jut a szex úgy félek!:(((Most 30 hetes vagyok,már jó helyen van a lepény,de inkább nem kockáztatunk!
2010. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne hiányozhatna a terhes nőknek is a szex, orgazmus, és az, hogy tapasztalatokat vár olyan nőktől akik jártak már így ez természetes, mert ez alapján el tudja dönteni, hogy mi a helyes. Igenis erről beszélni kell, mert aki nem tudja ezt, az a babája elvesztésével vagy egy kora szüléssel számolhat!!
2010. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem kívánom senkinek, hogy külföldön, ne a saját anyanyelvén magyarázzák el a baját, azaz el se magyarázzák.
2010. máj. 6. 17:25
 8/9 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a választ, hasznosak számomra.
2010. máj. 6. 17:26
 9/9 anonim ***** válasza:

De jó hogy ez kimaradt az életemből!

Az én lányom szerencsére úgy megtapadt, ahogy a nagykönyvbe megvan írva.

És bizony elég nehéz volt az a tényleg kötelező időszak kivárása.

És ilyenkor a hölgyek se kényeztethetik a pasikat, úgy hogy a nőt nem simogatja a férfi? Sajna ilyenkor szeretnek elcsábulni, ha tiltott a dolog.

2012. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!