Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Giraffe Club ST-618-as babakoc...

Nini24 kérdése:

Giraffe Club ST-618-as babakocsit hol tudom megnézni élőben Budapesten? Használ valaki ilyet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


Köszi!

20 hetes kismamó


2010. máj. 4. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én szeretem a Giraffeclub cuccait. Nekem nem ilyen a babakocsi, én SH-269A-t használom és tökéletesen megfelel. A kérdésedre a válasz www.katibababolt.hu, és még sok más hasznos holmit is lehet ott vásárolni. És, még annyi, hogy mi Vecsésen voltunk, 2 perc a "Budapest" táblától:) A budapesti boltban még nem voltam, de hívd fel őket nagyon aranyosak. Boldog babavárást!
2010. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sok boldogságot nektek is! :)
2010. máj. 4. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:

www.nikica.hu

Fehérvári bolt de ha jól tudom hétvégente pesten is árulnak.Honlapon nézd meg!Amugy én is szeretem a Giraffe Clubos termékeket!

Boldog babavárást!

2010. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!