Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesek vagyunk, és eléggé...

36 hetesek vagyunk, és eléggé aktív a kisbabám, elég sokat mozog, ez nem azt jelenti, hogy kicsike? Úgy értem, hogy azt mondták, hogy nem kevesebbet fog majd mozogni, mert nem lesz elég a hely neki ott bennt. Mekkora lehet most?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 36 hetes vagyok, két napja voltam ultrahangon és majdnem 3 kg-os a "picike", és folyton mozog, abszolút nem kevesebbet mint előtte.
2008. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen.Valóban azt mondják, hogy ennyi idősen már nem mocorognak a babák annyit, mert kevés a helyük, de ez a nagy általánosság.Nekem például még a szülés napján is mocorgott nem is kevesett és 3480gr lett a kisfiam.
2008. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj akkor is sokat mozognak amikor nagyok.Nekem sokat az volt az érzésem,hogy a hafalamon bújnak ki,mint az alien.
2008. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem kevesebbet mocorognak, hanem nem olyan intenzíven, olyan erőssen érezzük a mozgást,mint mikor még nagyobb hely volt nekik. Az én babám egész nap meg sem áll, hiszen álmukban is mozognak, de már nem tud olyan nagyokat rúgni, mint amikor még kisebb volt. Inkább csak nyomkodja magát. Minden jót! 33 hetes kismama.
2008. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!