Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig szedte a magnéziumot...

Ki meddig szedte a magnéziumot? Aki már nemszedi, azok hogy tudják elviselni a keményedéseket? Van valami jó praktika rá, hogy ne legyen ennyire kemény?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon feszül a hasam, még ülni is alig tudok, pedig csak most leszek 38 hetes.
2010. máj. 3. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én 1 hete hagytam abba.azt hittem h majd görcsölni fogok baromira,meg keményedni,de semmi bajom nincsen.hát ennyi idősen már szerintem nem igazán kéne tenned azért h ne keményedj.ez ilyenkor már természetes.


38 hetes km

2010. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én a terhesség elejétől kezdve szedtem, minden este 1 szemet.meló miatt.

mióta nem dolgozom, csak ha vmi nagyon nem oké ,akkor veszek be 1et, és segít. rendszeresen csak a vasat szedem.

32hetes km

2010. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igyál egy 5 centiliternyi minőségi vörösbort. Nekem ezt ajánlotta a dokim. Ellazítja a méhet és a babát is.

Napi 1X.

2010. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Nekem az elején azt mondta a dokim, keményedésre igyak meg egy fél konyakot.........Gyorsan dokit váltottam. 36. hétig ajánlott a magnéziumot szedni, utána nem. Viszont a görcsökre pl. nagyon jó a mogyoró és a dió.
2010. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 39. hetig szedtem, meghozza jo sokat. Egesz terhesseg alatt kemenyedtem, a magneziummal elviselhetobb volt. A mehszajamnyilni es rovidulni kezdett 28 hetesen. Volt egy 14 honapos fiam akkor, akit sokszor emelnem, vinnem kellett, illetve 38 hetesen tudtunk bekoltozni a normal helyunkre, tehat egy het kokemeny munkaba vagtunk akkor bele.

A dokim mondta, hogy ilyen korulmenyek kozott szedjem 39 hetig. Az abbahagyast koveto masodik ejszaka szinte vegig kemenyedtem, ment a hasam, 1222es mehszajam lett, de nem szultem meg. 2 nappal kesobb mar 1333as mehszaj volt, fajas sehol, a doki nem mert varni tovabb, inditotta. Ket ora volt a vajudas kitolassal egyutt.

Szoval bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna, ha 35 hetesen abbahagyom, ahogy problemamentes es pihenni tudo kismamaknak javasoljak.

2010. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!