Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5 hetesen megyek először...

5+5 hetesen megyek először dokihoz. Megnézik a babám szívhangját (ha lesz) kérés nélkül is?

Figyelt kérdés
Szerintetek lesz már neki? Vagy menjek 6+3 naposan? Akkor már tuti lesz? Magándokihoz megyek, és normális ciklusnál, fél időben fogant a babám.Ti mikor voltatok először dokinál? Hány milis volt volt a picúrotok?
2010. máj. 2. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6+4hetesen volt először szívhang,kérés nélkül nézik,ez az első életjel akkor nyilvánít TERHESnek ha élő a baba!Ha nincs panaszod akkor 6hetesen menj:-)

Gratulálok!

2010. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

6 hetesen lesz látható szívhang az ultrahangon ami a fogantatás elötti két héttől számítódik vagyis mikor megfogan a baba akkor már két hetes az orvosi számítás szerint.nekem most 5 hetes és 4 napos 12mm és 3 nap mulva megyek dokihoz akkor majd lesz szívhang szerü lüktetés :-)

1 héttel elötte 9mm volt és azért mentem mert görcsöltem és meg akartam tudni nincs-e méhen kívül.hüvelyi UH-al már hamar látható mehetsz most is megnézetni nem kell várni...sok sikert!

2010. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy orvosnak ezt meg kellene néznie. Nekem viszont nem nézték, csak mikor kértem. Érdekes... Orvosa válogatja. De ha az orvosod magától nem teszi, akkor szólj rá, mert nagyon jó hallani!
2010. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pont 5+5 hetesen voltam először, de még csak egy szabályos petezsák látszódott, pedig félidőben volt a peteérés.
2010. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezték, hogy megtartom-e és amikor azt mondtam, hogy igen akkor bekapcsolt a csaj valami mikrofont és akkor hallottam meg. A világon a leggyönyörűbb hang maga a csoda, úgyhogy, ha teheted kérd meg őket, hogy mutassák meg.
2010. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megyek majd 6 hetesen. Csak már győzzem kivárni!:)
2010. máj. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!