Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március 13-án volt az uccsó...

Március 13-án volt az uccsó mensim, márc.28-án voltunk együtt. Április 10-én pozi lett a teszt is. Holnapra kaptam a dokimhoz időpontot, szerintetek lehet már látni a terhességet? Hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Már 7 hetes és egy napos vagy. (Hivatalosan) Látni biztos lehet, hogy lesz-e már szívhang, az nem 100%, de valószínű.

Gratulálok!

2010. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kb. hat hetesnek számítaszt, természetesen látni fogja a petezsákot, de a szívhanghoz nagy szerencse kell. szóval ne ijedj meg, ha két hét múlva megint látni akar majd, mert a terhesség csak élő szívhang kimutatása után biztos. szóval ha hümmög vagy úgy érzed nem lelkes, akkor az annak tudható be, hogy pont a kimutathatóság határán mentél, de ha szép pozitívv teszted volt és nincs panaszod, akkor biztos, hogy beindul a ketyegő is. gratula.


ja és egy csomó vérvétel lesz, de védőnőhöz csak akkor küld, ha lesz szívhang.

2010. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 4 pozi tesztem van, és nagyon nagyon duzzadtak a melleim, nem is tudok hason aludni. Más tünet nincs. A hasam sem görcsöl, pedig állítólag kellene görcsölnie, ezért picit félek. :( De holnap kiderül. :)) Boldog babavárást nektek! :)
2010. máj. 2. 09:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szabály, hogy görcsölnie kell...

első

2010. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne görcsölnie? Az se baj, ha semmi tüneted nincs. Ne izgulj. Gratu!
2010. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6 hét, 6 napos vagy, holnap lépsz a hetedik hétbe. A terhesség ilyenkor az orvosnak már jól tapintható. Az, hogy ultrahangon fogtok-e hallani szívhangot, az csak gép minőségétől függ. Én 6+2-n voltam a saját dokimnál, akinek egy őskori UH-ja van, azon csak egy pacát láttunk, másnapra elküldött egy profi gépre, ahol megállapították, hogy a terhesség 6+3 napos, a baba 6+3 mm és jól hallható volt a szívhang, ami óriási élmény volt. Ne izgulj, minden rendben lesz!
2010. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
holnap töltöd a hetedik hetet!!! gartulálok!!!!!!!!
2010. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Gratula!!

Mit szeretnétek fiút vagy lányt esetleg mindkettőt?

2010. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm! :)

Mindegy mi lesz, de a szívünk legmélyén kislányt szeretnénk mindketten! :)

Boldog babavárást kívánok mindenkinek! :)

2010. máj. 5. 16:24
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja lányok, amúgy 6hetes vagyok az uh szerint :)))
2010. máj. 5. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!