Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem szabad, tanácsos...

Miért nem szabad, tanácsos teát inni terhesen? És mit tegyek, hogy egy kicsit többet egyek, mert nincs sok étvágyam? Ezzel nem ártok a babának? 19hetes vok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Ezt meg ki mondta? Én rengeteg gyümölcs teát ittam. A fekete teát nem javasolják, a koffeintartalma miatt, és a gyógyteákból se lehet bármelyiket inni. Szedsz terhesvitamint? Van akinél az is meghozza az étvágyat. Próbálj meg naponta többször kicsit enni. Ha keveset eszel az neked nem lesz jó, mert a baba elszívja ami neki kell (és neked nem lesz energiád).

Üdv, 11 hetes kislány anyukája

2008. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szabad teát inni terhesen. Csak a mennyiséggel kell vigyázni.

Az hogy nincs sok étvágyad, szerintem nem baj. Majd megjön.:) Nekem is volt ilyen korszakom, sőt most is épp az van hogy alig tudok enni ami nem is baj végülis, mert csak magamra szedném fel a kilókat.:)

Ha már nem eszel sokat akkor arra figyelj, hogy amit eszel az egészséges legyen, zöldség, gyümi, sovány husik, tejtermékek. Aztán majd megjön az étvágyad ne aggódj!:)

Üdv.

34 hetes kismami

2008. okt. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

31 hetes vagyok, elég alacsony a vérnyomásom, ezért kifejezetten javasolták a fekete tea fogyasztását. Gyümölcs teából meg napi 2 litert is megiszom. Senki sem mondta, hogy nem szabad.

Étvágyam nekem sincs. Vannak napok, amikor nem esik jól enni sem, persze, akkor is eszem.

Semmilyen vitamintól nem jött meg az étvágyam.

Összesen három kilót híztam, de a baba méretei jók és a leletek is.

Figyelek arra, hogy sok "egészséges" ételt egyek.

Boldog babavárást!

2008. okt. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú de jó,hogy lehet inni teát,mert imádom a teát és én is sokat megiszom naponta kb 2 litert.Igen szedem az Elevitet,de most úgy érzem,mintha többet ennék,mint egy hete.Lehet,hogy szép lassan beindul ez is.Mert a hasam is csak most kezdet el növekedni.

Köszi a válaszokat!!

2008. okt. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!