Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta köhögök, mit...

Tegnap óta köhögök, mit tegyek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Legnagyobb boldogságomra hétvégén egy pozitiv teszttel leptem meg a párom, de sajnos egy erős nátha elkapott. Egész hétvégén feküldtem ittan Aspro C-t, sok teát, ettem hagymát, fokhagymát... jobban is vagyok mára, de még fekszem, de a köhögés nagyon zavar. Ez árthat a magzatnak? Kérlek írjatok valami jó módszert, Köszi!
2008. okt. 6. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Stodal homeopátiás szirupot tudom ajánlani.Nekem nagyon bevált és azt lehet inni terhesség alatt is.Jobbulást!
2008. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A köhögés nem árt a kicsinek, viszont nagyon figyelj oda arra, hogy mit veszel be. Mostmár csak olyan készítményt szedjél, amit kismamák is szedhetnek.

Köhögésre mézes tea vagy kamilla tea, Halls cukorka. Vagy menj el dokihoz, ő biztos tud neked valamit ajánlani.

Boldog babavárást!

2008. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!