Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire baj, ha a baba 4...

Mennyire baj, ha a baba 4 napja nem annyit mozog, kevesebbet mint előtte?

Figyelt kérdés
22hetes terhes vagyok,18hetesen éreztem az első mozgást,és 4napja kevesebbet mozog a baba mint előtte,mozog csak nem annyit.Mennyire baj ez?Vagy csak a 7-dik hónap körül számit ez fontosnak?Vagy pihenne?
2007. nov. 18. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen pihenési fázisban van!

Ne idegeskedj ha érzed hogy mozog ha nem is olyan aktivan az nem baj!Te sem vagy mindig egyformán fitt.

2007. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a terhességi korban még nem gond, ha keveset mozog. A babák megérzik a frontokat is a méhen belül. Ha nagyon aggaszt, menj el a védőnődhöz, ha hallod a szívhangját, biztos megnyugszol.
2007. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam vele 23 hetesen. Nagyon aktív volt aztán 3-4 napra szinre teljesen leállt. Alig éreztem egy picit. Azóta már újra a régi. Szerintem csak akkor aggódj ha napokig egyáltalán nem érzed. Én mondjuk kicsit megpiszkáltam akkor és éreztem hogy azért nagy baj nem lehet mert akkor kicsit mocorgott. Ne félj minden rendben van vele csak kicsit lustizik! :)
2007. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valójában mocorog de te csak a nagyobb mozgásait érzed. És valóban nem mindig egyformán aktívak. Engem állandóan a frász tört ki ha egy napig nem éreztem, hogy mocorog. Tök feleslegesen aggódtam, mindkét gyermekem makk egészségesen született. :))
2007. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!