Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetek izomláz szerű...

Érezhetek izomláz szerű fájdalmat a külső nemi szervemben és a csiklómban az ágyban felüléskor és járáskor 26 hetesen?

Figyelt kérdés
2007. nov. 18. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes, én nem tapasztaltam ilyet soha. Ha nem volt előtte szexuális kapcsolatod a pároddal, amire esetleg így reagál a szervezeted, és a tünet fennáll egy darabig, inkább nézesd meg magad a nőgyógyászoddal, mert lehet hogy a baba esetleg már most elindult lefelé és veszélyeztetett terhessé válhatsz. Mindenképp járj utána!
2007. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Izomláz szerű fájdalomról én sem hallottam. Esetleg arra gondoltam, hogy lehet, hogy a szeméremcsonti izületed fájdogál és azt érzed úgy, mintha izomláz lenne, mert kisugárzik a nemi szerved környékére. Ez az ízület a 3. harmadban kezd el lazulni és mozgás hatására okozhat némi kellemetlen érzést.
2007. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!