Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményeket, történeteket...

Véleményeket, történeteket várok. Kivel mi történt ha echodens beleket találtak genetikain?

Figyelt kérdés

Nagyon félek mert nem tudom hogy ez mennyire komolyan hat a baba egészségére.

Születés után mit tudnak tenni.


2010. ápr. 28. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez az amikor árnyék van a beleken?
2010. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen
2010. ápr. 28. 19:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Öszintén megvallva nem vagyok otthon a témában, de utánna néztem most!

Ha beírod a google-be az echodens beleket, akkor elsönek a gyakorikérdések egyik kérdezöjét dobja ki, ahol elég megnyugtató választ is fogsz kapni!

De sokmindenkitől hallottam, hogy ez csak egy idéglenes dolog, ami a baba növekedésével el is múlik! Remélem segíthettem!

2010. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 28. 19:43
 5/12 anonim ***** válasza:

a fiamnál is ezt találták 23 hetesen és tágult gyomrot, hetekig jártunk UH-kra, cvs is volt, de semmi baja a gyerkőcnek.

2 éves.

2010. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De nagyon jó hogy feltetted ezt a kérdést!!!!Most én is ebben a cipőben járok.A debreceni klinikán mondák,hogy intenzív bélárnyék látható.Ez most volt hétfőn.2 hét múlva megyünk megint,addigra vissza kellene húzódnia.Azt mondták,hogy ez valami rendellenesség is lehet.A négyesteszt eredménye és a köv.ultrahang eldönti,hogy kell e magzatvíz vizsgálat.Már én is itt parázok,de a google-ba semmi értelmeset nem találok.17 hetes
2010. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.Te hány hetes vagy?
2010. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19.48 vagyok. nekem is debrecenben volt ez a lelet.
2010. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

én 24 hetes terhes vagyok.hétfőn megyek vissza a sotéba

nekem nem mondtak semmit csak hogy lehet lázas voltam és e miatt van.

de nem tudok semmit az egészről

2010. ápr. 30. 16:40
 10/12 anonim ***** válasza:
9:42_es vagyok.Mit mondtak a SOTÉN?Mert láttam ,ma mentél vissza.Légyszi írd már meg.Nagyon kíváncsi vagyok,mert mi még csak 10.-én megyünk uh-ra,akkor derül ki,hogy mi újság.Remélem nem lesz semmi baj!
2010. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!