Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok, ha...

17 hetes terhes vagyok, ha most elmennék 4d-s ultrahangra már meg tudják mondani a baba nemét?

Figyelt kérdés
2007. nov. 17. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagy valószínűséggel már meg lehetne mondani, de ez függ a gép minőségétől és a babától is. Ha összeszorítja a lábacskáit, akkor szvsz feleslegesen adtál ki annyi pénzt, ráadásul 1-2 hét múlva lesz a genetikai ultrahang, akkor már biztosan látszódik a neme :-) Minden jót a bébihez! Egy 34 hetes kismama
2007. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy várj még pár hetet, mert most még kényelmesen elfér odabent, és olyan kis virgonc, hogy elfordul, "kiúszik" a képből. :-) 20-22 hetesen már jobban kell gazdálkodnia a hellyel, és könnyebb elkapni azt a bizonyos területet. Én sajna 2x is hiába voltam, mert nem volt hajlandó megmutatni, a doki meg ilyenkor csak a vállát vonogatja... Sok sikert!
2007. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 hetesen voltam 4D ultrahangon és meg tudták mondani, hogy kisfiú! Egyértelmüen attól függ hogy a baba hogy fordul, döntsd el, hogy így is menni akarsz-e.
2007. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 mar a legtobb ultrahangos meg tudja allapitani egy egyszeru ultrahangon.Nekem 16 hetesen mar megmondtak hogy kislany.A 4d-n biztosan meg tudja mar mondani a doki.
2007. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem már 12 hetesen látták, hogy kisfiú
2007. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még felesleges elmenned!Igaz már a 15.héttől biztosan meg tudják mondani(ha látható, azaz a baba megmutatja magát), de még nem olyan nagy élmény.Kb a 25-30-ik hét között érdemes menni, akkor még nem olyan nagy, hogy ne férjen bele a képbe, de már látszanak az arcvonásai és egészen csecsemős kinézete van a csöppségnek:). De ha többször is akarsz menni és most csak a neme érdekel..
2007. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!