Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzett más is ilyet a terhessé...

Érzett más is ilyet a terhesség vége fele?

Figyelt kérdés
34 hetes terhes vagyok.Már 1-2 hete elég nehéznek érzem a hasam,alig bírok menni.Feszít,nyom,nyomja a hólyagomat is.Én nem hiszem,hogy keményedés,mivel néha mozog a baba.Szerintetek?Valaki hasonlóan?Hétfőn voltam nődokinál,nem teljesen egy ujjnyira nyitva vagyok ezért félek.Ki szeretnék bírni még 5 hetet.Doki magnéziumot mondta továbbra is,de már nem sokat segít.
2016. okt. 26. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, 33+4 hetesek vagyunk, emellett sokat is keményedek, és a külső méhszáj nyitva van 1 ujjnyira. Fél óránként járok pisilni, éjszaka nagyon aludni sem tudok emiatt.

Nekem is ugyanúgy szednem kell 3x2 magnéziumot, és sok-sok pihenés.

Ezzel persze 5 hetet simán ki lehet húzni, annyit én is ki szeretnék minimum, ez a végefelé már nehéz mert egyre nehezebb a baba, és nyomódik minden szerv.

Kitartás! :)

2016. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis dolog nem kell felni.

A baba megy lefele illeszkedik a kismedencebe ezert faj huz a hasad.

1 ujnyi tagulas terhessegen kivul is lehet akar ez semmit nem jelent.

Ami segit haskoto has alavagy egy nagy eros sal ez tartja a pocakot konnyebb lesz a teher probaljatok ki.

Il sok sok seta mozgas erositeni kell a szallagokat

2016. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! 33+4napos vagyok én is. Nálam dettó ez van csak keményedik is mikor túl aktív a baba. Emellett egész nap nyomja magát viszont nálunk farral van előre a drága Uh nem illeszkedik sehova Sztem. 2an megyünk dokihoz, remelem minden rendben lesz addig. Sajnos nekem kb a 20ik héttől elég feszes a hasam. Remelem meg mi is együtt maradunk meg vagy 4-5hetig. Kitartást mindenkinek!
2016. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 34 hetesen kezdődött ez addig nem volt semmi bajom. Egyébként 35 hetesen C2111 volt a méhszáj értékem és 2 nappal a kiírt dátum előtt szültem, bár 2 hetet feküdtem 37 hetes korig.
2016. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fekves hulyeseg csak trombozist okoz de koraszulest nem elozi meg

Nyugaton mar reg nincs agynyugalom senkinek

2016. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34+2 napos vagyok. Két hete voltam dokinál akkor a méhszáj 2000 volt. Nem tudom most hogy állhat. Kb másfél hete küzdök én is a derékfájással, lefelé feszitő érzéssel. Néha ugy megyek mint egy pingvin. Éjszaka első felében járkálok pisilni aztán az alább hagy és utána meg a csipő fájdalomtól alszok rosszul. Állandóan forgolódok hol az egyik hol a másik oldalamra mert fáj. A férjem ki is van akadva hogy egész éjszaka hullámzik az ágy alatta is mert ugy fordulok mint vmi bálna :) Nekem ez második babám. Az elsőnél ezek a tünetek csak nagyon a végén jöttek elő és akkor is enyhébb formában. Őt négy nappal tulhordtam. Reménykedek, hogy a kistesó hamarabb kibújik mert igy szenvedés lesz az utolsó hat hét...
2016. okt. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, pihenj es szedd a magneziumot. En is igy vagyok, a 27.hettol nyitva akulso a mehszaj es lent van a baba feje, amivel csak tovabb nyomja. Sokat feszul a hasam lent. Ezert sok pihenes, fekves ajanlott, semmi megeroltetes es 3x2 magnerot. Most 32 hetes vagyok, a helyzet nem valtozott, azaz rosszabb se lett, bizom benne h meg kitartunk 4-5 hetet minimum. (A fiam koraszulott volt, ezert vagyok nagyon ovatos)
2016. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!