Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nem várt előtt ki hány...

A nem várt előtt ki hány nappal tesztelt pozitívat?

Figyelt kérdés
Voltak e a nem várt előtt tünetek?
2016. okt. 6. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 nappal előtte teszteltem egy extrém halvány pozitívat, csak én láttam. Két nap múlva megismételtem, vagyis 3 nappal nem várt előtt, akkor már a férjem is látta. :)

A hasam fájdogált előtte, illetve kétszer éreztem úgy. mintha beleszúrtak volna a hasamba. :) Konkrétabb tünetek a nem várt utáni napon kezdődtek! :)

2016. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszonom a valaszod!

Ezek a tunetek nekem is meg vannak!

De kicsit felek a tesztelestol.. felek a negativ eredmenytol :(

2016. okt. 6. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Elotte? Utana 6nappal eleg halvanyat;) Teny az ultrahang szerint 1hettel kisebb az embrio.
2016. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Első vagyok!


Hát én is teszteltem már 1 héttel a nemvárt előtt, persze negatívat, aztán másnap ismét negatívat... 5 nappal előtte is csak én láttam, hogy pozitív (persze a férjem úgy gondolta, hogy csak odaképzelem). A következő napon kimaradt a tesztelés, de mint ahogy írtam is 3 nappal előtte már ő is láttam. :)

Ami érdekesség még nálam, hogy nem a reggel teszteltem pozitívat nem várt előtt 3 nappal, hanem délben. :O

2016. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
4 nappal nemvart előtt 10.dpo-n. Már 2 éves nagyfiu :)
2016. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Két nappal előtte facelle agyértelmű pozitív volt. A férjem még a telefonon elküldve is látta :))

Igaz, egy héttel nagyobb volt minden uh-n, így valószínűleg hamarabb is fogant.

Tünetek? Ha akarom, voltak, ha kicsit kritikusabb vagyok magammal, akkor majdnem minden hónapban voltak ilyesmik, csak most tényleg terhes is voltam.

Az első igazi tünet a pozitív teszt volt.

Drukkolok!

2016. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
2 nappal nem várt menzesz előtt. Nem voltak tüneteim.
2016. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Tünet nem volt úgy inkább kíváncsiság és fura megérzés. 3 nappal előtte xepil, másnap facell és predictor early is mutatta már.

Üdv

30hkm

2016. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utána 5 nappal lett csak pozitív.
2016. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
2 nappal. 3 és 4 nappal előtte pedig negatívat. 2 vetélés után muszáj volt gyógyszer miatt minél előbb a teszt.
2016. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!