Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfáztam. Köhögésnél nagyon...

Megfáztam. Köhögésnél nagyon fáj a hasam. (annyira, hogy sírok a fájdalomtól) Éjszaka felhívtam a nőgyógyászati ügyeletet, de azt mondták nincs gond, ilyennel nem kell bemenni, szedjek több magnéziumot, nehogy kinyíljon a méhszáj. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló? Mi segített? A 28. hétben vagyok. Amikor nem köhögök, nem fáj, nem görcsöl.
2016. okt. 3. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyal harsteat mezzel, hagymateat. Vannak cukorkak, amik kohogescsillapitok.
2016. okt. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Izlandi zuzmós cukorka jó köhögéscsillapító, szerintem terhesen is szedhető, de kérdezz rá patikában vagy olvasd ki a betegtájékoztatót. Nekem nem terhesen volt olyan, hogy nagyon durván megrántottam valami bordaközi izmomat allergiás köhögéskor, még hozzá sem tudtam érni, sem arra az oldalamra feküdni (meg voltam róla győződve, hogy eltört) - hetekig tartott, mire elmúlt. Terhesen meg gyakran a méhet tartó szalagokat sikerült meg-meghúznom egy rossz mozdulatnál a hasam aljánál, az olyan éles, szúró, majd pár másodperc alatt tompuló melegség érzés volt. Próbáld meg, hogy amikor köhögnöd kell, valami másik testhelyzetbe tekered magad, pl. leguggolsz vagy megtámaszkodsz. Magnézium mellé (de ne egyszerre) szedhetsz kalciumot is, annak hiánya is okozhat izomgörcsöket.
2016. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.nekem volt ilyen hetekig köhögtem.semmi baj nem lett.38 +3 hetesen szültem.
2016. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon rendesek vagytok. Nekem felül fáj a hasam. Remélem nem lesz semmi gond.
2016. okt. 3. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Az lehet a rekeszizmod is.

Nekem minden köhögős betegségnél összejön ott az izomláz.

2016. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felul nem a hasad van hanem a rekeszizmod. 'Nekem is mindig faj ha kohogok.

Ami nekem segit, hagyma kicsikre vagva, leontve sok cukorral, allni hagyni es utana a kepzodott levet meginni.

2016. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmentem az orvoshoz, mert már egyre jobban fájt. Elkezdett kinyílni a méhszáj. 1100-as értéket mondott az orvos. Bent is tartanak.
2016. okt. 3. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!