Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hetes terhes vagyok, menstruá...

4hetes terhes vagyok, menstruációs görcseim vannak ez jelenthet bajt?

Figyelt kérdés

Menstruáció szerű görcseim vannak nem folyamatosan de sűrűn orvoshoz még nem szeretnék menni mert most vagyok a menstruáció elmaradasanak hetében

Elfog múlni a görcs más volt így, mert olvastam hogy sokan görcsölnek ezen az időszakon


2016. szept. 25. 11:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom, nekem is missed ab om volt pár honapja. Elhiszem hogy aggodsz én is, de probálok nyugodt maradni és hinni hogy minden rendben lesz. Ha csak görcsölsz de nincs barnázás se vér addig nincs gond. Magnézium segít meg pihenjél feküdjél amennyit csak bírsz! Minden rendben lesz, drukkolok!


6+1 km :)

2016. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Te mikor mentél elsőnek dokihoz én 8-an tervezek menni

2016. szept. 25. 19:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol irom ket miss ab.utan minel hamarabb keresd fel az orvosod... 4+6 voltam mikor elmentem dokihoz hüvelyi ultrahangon csak egy paranyi fekete foltocska latszott mig vervetelbol egyertelmu volt a hcg altali eredmeny igy egybol kaptam is gyogyszereket es kotelezo pihenesre iteltek! :) 20 eves vagyok egeszsegemmel semmi gond nincs megis ket babam mar elment :( minel hamarabb keresd fel az orvosod meg ha uh nem is fog latni semmit ha verbol megallapitja biztosra adhat valamit ami segithet megelozni a baj !:) ma mar en is nyugodtabb vagyok ket het varakozas utan mar volt szivhangja :D neked is kitartast es boldog babavarast ;) es legy nyugodt meg ha nehez is !:)

7 hkm :)

2016. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm szépen a jó kívánságokat. Jovohet péntekre kaptam időpontot, már nem görcsöl a hasam :) nekem is nehéz volt missed ab után, de most remenykedem hogy nem lesz baj

Boldog babavarast kívánok neked

2016. szept. 26. 08:57
 15/18 anonim ***** válasza:

Szuper :) remelem megirod majd a fejlemenyeket es minden jol alakul :) boldog babavarast neked is :)))

7hkm:)

2016. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mindenképp megírom :)

Köszönöm szépen

2016. szept. 26. 09:04
 17/18 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, még nem voltam dokinál jövő héten megyek betoltott 7. hét után. Előbb nem akartam. Örülök ha már nem görcsölsz, írj majd a fejleményekről!!!
2016. szept. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Volt aki kérte hogy írjam meg a fejleményeket

Pénteken voltam orvosnál 5hetes terhes vagyok eddig minden rendben van bár még embrió nem látszik, de az orvosom azt mondta még nem is kell írt fel utrogestan tabit, hogy ne legyen baj 2hét múlva már látni kell a babót és a szivhangot is, nagyon félek mert 8 hétig előző is rendben volt, már nem görcsöl a hasam csak ritkán

2016. okt. 9. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!