Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már lassan egy hete minden...

Már lassan egy hete minden reggel magas a höm és 11. re vártam a mensit az sem jött és mindig magas a hö menyi az esély rá hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 12:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Mutasd a görbét, akkor lehet érdemben válaszolni. Ha később volt ovuláció (ezt a görbéről lehet leolvasni), akkor lehet, hogy még nem is késik valójában.


Ha túl vagy a 14. Dpo-n, fent van a hő és nem jön meg, akkor nagy az esély, hogy a teszt is pozitív lesz.

2016. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy ha egy hete magas a hőd, az azt jelenti, hogy bő egy hete volt a repedés, azaz még bőven nem is késik.


De ezért mondom, hogy látni kéne a teljes görbét.

2016. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
36,9 37fok 36,8 ijenek szoktak persze nem irtam fel de minden reggel pisilés elött mértem :)
2016. szept. 12. 12:21
 4/19 A kérdező kommentje:
nap közben 37 fölé is felmegy :) hö görbe azt hogy tudom mutatni? sajnos ojat nem csináltam
2016. szept. 12. 12:24
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Napközben plusz 0,4-0,5 fokkal több mint a reggeli, ezt teljesen normális, hogy ovuláció után ennyi. Szóval ovu után simán lehet 37-37,5 a nappali hő, de ez nem számít és nem is utal babára. Baba nélküli ciklusban is így működik a női test. Akkor sejtet babát a magas ébredési hő, ha már eltelt bő két hét az ovuláció óta, nem jött meg és fent marad a hő.


Itt el tudod olvasni a hőelemzéshez szükséges alapokat:

[link]


Itt pedig tudod vezetni minden nap a hődet, ami szépen rajzolja a görbét. Meg ha itt vezetnéd, be is tudnád pl. most is linkelni, hogy megnézzem. :) Egyszerűbb, mint kockás füzetben. De úgy, ahogy te csinálod, nem sok értelme van, mert nincs mihez viszonyítani az adatokat. A görbét egyben kellene látni.


[link]


Egyébként ha úgy véled, hogy már késik, akkor tesztelj bátran! :)

2016. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó válaszokat :))
2016. szept. 12. 12:35
 7/19 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnal vizsgàlaton és j.ov több follicollus b.ov.öszeesett falú res ez mi lehet?
2016. szept. 13. 18:33
 8/19 A kérdező kommentje:
2016. szept. 16. 08:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne ezt másold be, hanem a görbéd alatti linket. ;)
2016. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
2016. szept. 16. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!