Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta kicsit másképp...

Tegnap óta kicsit másképp mozog a baba, és az én közézetem sem túl jó, vmi gond lehet vagy más is érez ilyet? 33 hetesek vunk. Néha úgy érzem mintha fulladnék, ha köhögök elmúlik. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem nincs túl nagy jelentősége. Nem lehet mindennap ugyanolyan, de ha nyugtalan vagy kérdezd meg a védőnődet. A fulladás talán amiatt van hogy már igencsak a gyomrodban van a méhed, talán köhögésre meg egy kicsit megkönnyebbülsz. Vagy megfáztál :)
2008. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elképzelhető. holnap megyek, megemlítem majd neki. addig is köszi a segítséget!
2008. okt. 1. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is 33 hetesek vagyunk! Én ma kifejezetten rosszul érzem magam! Valahogy semmi sem jó, szédelgek is egész nap, a közérzetem is rossz. A babóm is kevesebbet mozog a napokban. Néha szokott olyan lenni, hogy hirtelen nagy levegőt kell vennem, mert úgy érzem, nincs levegőm. De nem hinném, hogy baj lenne! Boldog babavárást, és könnyű szülést!
2008. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!32 hetes vagyok és én is ezzel szenvedek,ellentétben veled sokat mozog a babám és van hogy már nem bírom!Sajna most beteg vagyok és nagyon nyugtalan.
2008. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!