Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit fogok látni, mire számítsak?

Mit fogok látni, mire számítsak?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, és először megyek olyan UH-ra, ahol 3 dimenzióban fogom látni a babát.Nagyon kíváncsi vagyok!Miben lesz más, mint a 2D? Lehet, hogy arcvonásokat is fogunk látni?Ja!És drukkoljatok, hogy kiderüljön, hogy rózsaszín vagy kék...
2010. ápr. 21. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

A neme biztos fog látszani,mert az sima 2D-n is megállapítható már ilyenkor. Viszont állítólag 24ik héttől 30ikig élrdemes 3D-re menni,akkor már olyanok a vonáasai,amiből lehet következtetni a "kinézetére":-)Most még elég picike,bár a testrészeit tui jobban fogod látni,mint 2D-n. (Én 26ik héten voltam és akkor már jól látszott az arcocskája,meg,h szopizta az ujját stb.)Érdemes majd megismételni a mozizást.


Azért kívánom,h szép élmény legyen:-)


36 km

2010. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kb ilyen lesz:

[link]

2010. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan megyünk 3D-re.Az egyik ismerősöm ajánlotta ezt a dokit, mert az enyém szabin van, és neki alapból ilyen készüléke van a rendelőben.Tervezzük a 4 D-s babamozit is, de csak a 28. hét körül, előbb nem.Tudom, hogy ilyenkor még vékonyka, de szerintem így is nagy élmény lesz.Látszik a neme, ha mutatja, és nem szégyenlős..Köszi a választ!
2010. ápr. 21. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bocsi,nem tudtam,h van külön ilyen UH gép is:-O

Nálunk a klinikán a 2D-sről lehet átkapcsolni 3 meg 4D-re.

A lényeget mindenképpen látni fogod:-)


Minden jót,és jó babavárást!

2010. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Félreértettük egymást:)) Szóval: a doki alapból ilyen funkcióban nézi meg.Azt meg én nem tudtam, hogy át lehet váltani 2D-ről. Az én orvosom ezt még nem tette meg:))

Hogy van -e ilyen gép, azt nem tudom.De olyan kíváncsi vagyok már.

2010. ápr. 21. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én csodálkozom, hogy eddig még nem láttad 3d-n, mert 12.heti Uh-t nekem már 3d-ben csinálták és a méréseket is úgy tudják megadni. Persze lehet, hogy ez megyénként eltér. Teljesen más mint 2d-ben, az arcvonásait lehet látni valamennyire! :) Nagy élmény lesz!


Jó babavárást!

2010. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon aranyos lesz a babád!Mi 16+5hetesen voltunk,de olyan édes volt,egyfolytában nyammogta a kis kezeit,és a köldök zsinórt.Ha szerencsések vagytok megmutatja a nemét,de ez egyedül a babától függ.36 hetes kismami
2010. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


KISLÁNY!!!! Nagyon boldog vagyok! És az első perctől fogva éreztem!

2010. ápr. 24. 07:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!