Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok, vizsgálatkor...

35 hetes vagyok, vizsgálatkor még mindig c:3000-t mért a dokim. Ez fogja valahogy befolyásolni majd a vajúdásomat vagy azt hogy mikor szülök? Gondolok itt a túlhordásra pl.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem befolyásol semmit, sőt örülj neki, hogy teljesen zárt vagy. Egészséges terhesség ilyen: végig zárt a kismama, és vajúdásnál kezd kinyílni.

Én is végig zárt voltam, és a pocakom sem szállt le (nem ékelődött be a baba feje), mégis vajúdással mindennel együtt 2 óra alatt megszültem. És nem is hordtam túl, pont időben szültem.

Vannak, akiknek régóta nyitva van a méhszájuk, mégis órákon át vajúdnak.

2010. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. En is osztom a velemenyt, miszerint terhesseg alatt a zart mehszaj az idealis. Eleg, ha akkor nyilik, amikor mar vajudsz, vagy kemenyedesek nyitnak.


Az elso szulesem ugy indult, hogy elfolyt a magzatviz, de fajas nem volt, se semmi. Terhesseg alatt sem volt gondom, nem kemenyedett a pocakom. A viz elfolyasa utan bementunk a korhazba es meg mindig 3000-es mehszajam volt!

Osszesen harom orat voltam fajas nelkul, akkor azonban turbo uzemmodban jottek, egybol harom percesek, jo hosszuak, erosek, nyitottak is szepen. Osszesen harom orat vajudtam. Ez azert elso szulesre nem rossz.


A masodik terhessegemnel mar a tizedik hettol loadagnyi magneziumot szedtem, mert rengeteg kemenyedesem volt, a 28. hettol nyilni kezdett a mehszaj. Hat, nagyon nem orultem neki, visszasirtam a zartsagot, mivel en nagyon bent akartam tartani a babat a negyvenedik hetig.

Hala Istennek csak kerek 39 hetesen kezdett tovabb nyilni (aznap lett 1222), majd harom nappal kesobb mar 1333, akkor a dokim burkot repesztett, beinditotta a szulest, mert nem mert elengedni.

Teny, hogy a vajudas kevesebb lett, ket ora volt kitolassal, meg mindennel egyutt.

2010. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon hasznosak voltak!
2010. ápr. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!