Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek van/volt fogadott...

Akinek van/volt fogadott orvosa, hogyan volt a terhességgondozás? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés

A fogadott orvos csinálta a "kötelező", nagy ultrahangokat, vagy elküldött kórházba/rendelésre?

Minden hasznos infó érdekelne. köszi.


2010. ápr. 18. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

nekem fogadott dokim van, de csak sztk-ban rendel. kötelezőket nem ő csinálta, mert más helységben van az uh (újpest). De vannak dokik akik szintén itt rendelnek, de ha megfogadod őket akkor a magánrendelőben fogadnak, a legtöbbnek van ott uh-gép de soxor a kötelezőre ők is elküldenek a gép minőségétől függően. Remélem segítettem. Boldog babavárást

2010. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogadott orvosom rendelőjében, van uh rendelés is. Az 11000,-Ft. Ha alaposat akarok oda megyek, de ha nincs pénz, szívesen beutal, és akkor nem kell fizetni.
2010. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fogadott dokim van. a nagy UH-kon mit értesz? mert a genetikait nem ő végzi hanem SZTk-s genetikus. de ha megyek a dokimhoz 4 hetente akkor mindig csinál UH-t, figyelmesen leméri a babát, megnmézi a kis szerveit, még akkor is ha előtte két nappal voltam genetikai UH-n.
2010. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is van fogadott dokim,de a terhesgondozást az sztk-ba csinálja,és mindig ő,és az összes uh-ot is ő csinálja nekem az sztk-ba,előtte mindig felhívom,megmondja mikor menjek,és behív mindig.A magánrendelőjébe csak akkor kell mennem ha méhszájvizsgálatot csinál,(kb.2-3szor)vagy ha van valami panasz.ott is van neki uh,de nem olyan mint az sztk-ba,de azon is megszokta nézni ha megyek.(23h)
2010. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen, igen, segítettetek. Az isemrőseim között csak én vagyok, akit elküld más dokihoz a fogadott orvosa. Mindenkit a sajátja vizsgálja, csinálja az összes uh-t. Ha nincs a magánrendelőben, akkor behívja a kórházba, amikor dolgozik. Nekem meg kell mindenféle idegen dokikhoz menni, ismerőseihez, hogy nézzék meg a babát. Neki is van uh gépe, de azon alig látni valamit. Még azt is tőlem kérdezte, hogy fiú, vagy lány...
2010. ápr. 18. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Havonta 1x megyek a fogadott orvosomhoz. A helyi sztk-ban van a magánrendelés. Minden hónapban 5.000 Ft, mindig nézi a méhszájat. Átnézi a vitt leleteket, bármit kérdezhetek tőle, akár személyesen, akár telefonon. Neki nincs saját UH gépe, ezért a kórházba járok UH-ra. A beutalókat ehhez a védőnő adja és a fogadott orvosom pecsételi le. Úgy, mint a vérvételes papírokat is.

A kórházban a szonográfus vizsgál mindig, Ő adja ki a leletet. Összesen egyszer volt bent az UH-n orvos, a 18.heti nagy genetikain, mert azt a szonográfus nem csinálhatja egyedül. Mivel ennek a 18 hetesnek konkrét (napra pontos) ideje van, ezért az aktuális ügyeletes orvost hívják és Ő végzi.

Nekem ez így megfelelő. A fogadott orvosom mindig felkészít, hogy mi következik, milyen vizsgálat, stb. ÉS tudom előre.

A 30. hétig havonta 1x kellett mennem, mostantól 3 hetente kell majd.

Ja, és az NST-k az sztk-ban lesznek, az ingyenes.


Boldog babavárást,

32 hetes kismama

2010. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én magánrendelésre járok, ott van uh, de a 2 genetikai + a 36. heti uh-ra beküldött a kórházba, mert ott jobb a gép!
2010. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!