Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok, nem...

7 hetes kismama vagyok, nem gond ha állandóan tejet vagy kakót iszom?

Figyelt kérdés
Mert a teától gyümölcslevektől folyamatosan hányingerem van.
2007. nov. 15. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább jó!A tejben van kalcium és még sok egyéb hasznos dolog.A kakaó is jó főleg ha még jól is esik,viszont figyelj a cukortartalomra.1-2 szer naponta ihatsz cukrozottat,ha többször is igényled akkor csinálj natúr kakaóporból kicsi édesitővel.Igy hizni se fogsz és még jól is érzed magad!
2007. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó, egészséges. A cukorral valóban azt mondják vigyázni kell, de azt olvastam az édesítő még rosszabb választás. Ha tudsz igyál inkább tejet, és csak néha kakaót.
2007. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ami édes mégsem cukor vagy édesítő...no hát a méz.Próbáld ki vele a kakaót is!Nálam a kávénál bevált.Teli van folsavval,ami a babának baromira fontos.A tejben meg ott a kalcium,ami neked fontos.A baba elvonja a szervezetedtől,és ez az oka annak,h a nők nagyobb része szenved csontritkulásban.Meg ugye a fogak...

Mindig azt fogod inni,amit kívánsz,és most a szervezetednek éppen erre van szüksége.Figyelj oda,h éppen mit szeretne,de az édességektől tényleg óakodj,mert a terhesség alatt sokan lesznek cukorbetegek.

Én pl Babóca előtt nagy sörözős voltam,és most meg szinte rá sem bírok nézni,,pedig már kinőttünk az első trimeszterből.(ritkán nem árt meg Babának egy pohár sör sem,mert a barna pl teli van C vitaminnal,csak az a pohár tényleg csak annyi legyen,és a ritka,pedig max hetente egyszert jelent)

2007. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!