Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamik hogy vagytok...

30 hetes kismamik hogy vagytok? Mekkora a pocitok? Eddig mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon jól vagyunk!:)Nem fáj sehol!Igaz hamar kifáradok!:)A hasam nem olyan nagy,pont hozzám illik mivel én vékony vagyok/168cm és 48kg a terhesség kezdetén/!!Már 8kg szedtem fel!:)Nekünk a 2.baba lesz és ő is kislány lesz!Maja lesz a neve!Nagyon aktív a kiscsaj!Már nagyon várom a júniust,hogy megszülessen!:):)
2010. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,én is jól érzem magam.Szintén nagyon hamar elfáradok.Sokat pihenek,szerencsére megtehetem.Nagyon várjuk már kisfiunkat:-)
2010. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan 32 hetes vagyok, de nem olyan hatalmas a hasam. Sokkal kisebb mint az első fiacskámmal, bár ő kislány, és egyáltalán nem ettem vitamint, ill. csak vagy 15 szemet. A fiammal ilyenkor más vagy 10-12 kilónál tartottam most 7 kilónál tartok.

Az első babámmal veszélyeztetett voltam szinte SEMMIt nem csináltam és nem is csinálhattam. Most szaladok a 2 éves fiam után cserepet hordok, meg téglát, meg mindenféle kerti munkát megcsinálok. Szóval jól birom de nagyon elfáradok, sokat fáj a hátam, és a hasam is sokat keményedik. De ennek ellenére nem akarom elhagyni magam. Vidáman és erősen veszem az akadályokat. Júni 11 re várom. :P

2010. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes vagyok és június közepére vagyok kiírva.


Mi már mindent megvettünk, a 17.héttől kezdtünk el apránként vásárolni. Mára már megvan minden. Most majd jön a sok mosás (van amelyik ruhát használtan kaptuk), májusban a kiságy összeszerelése és a többi :)


Én ezt az időszakot teljesen jól viselem. A 6-12. hét között voltam nagyon rosszul. Utána aggódtam bizonyos dolgok miatt - alacsony AFP, genetika, utána a cukorterhelés miatt, mindig volt valami. Mostanra nyugodtam le. És mióta 4D-n láttuk a babát :)

Kislány lesz, a nevét még nem tudjuk biztosra, van még pár alternatíva "bent".


Panaszom jelenleg nincs, a 24. héttől nagyon fájt a derekam, de vettünk szoptatós párnát, míg a baba meg nem születik, addig én használom.


Szedem a Magnerot tablettát, napi 1 szemet. És szedek napi 1 Neo-Ferro-Folgammát is. És iszom a Hipp Natal szirupot, emellé nem szedek külön terhesvitamint. És most iszom a Stodal homeopatias szirupot, mert jól megfáztam és nagyon fáj a torkom :(

A vérnyomásom alacsony mióta terhes vagyok, ezt tejeskávéval próbálom kompenzálni.


A szülésre lelkileg készülök, bár a programozott császár jobban kiszámítható, ennek örülök. A szemem miatt lesz amúgy. Sajnos így a Párom nem jöhet be, ez fájó pont, de legalább a baba születése meglesz 1 óra alatt. Bár kb 25 éve nem voltam kórházban...a kórházi léttől azért félek és a sok infúziótól.


A mai napig mindent csinálok, rendben tartom a házat, főzök, eljárok vásárolni, még cipekedek is - igaz nem sokat. Járok naponta sétálni. A Párommal rendszeresen élünk nemi életet is, egyáltalán nem ment el a kedvünk tőle és az orvos sem tiltotta meg.

A méhszájam állapota 2000-es, de nekem az elejétől fogva ilyen, genetikailag megrövidült. Szóval emiatt nem kell külön feküdnöm.


Kilók: most tartok 11 kilónál. Alapból nem voltam vékony, szóval baba előtt is volt hasam. Így a külvilág szinte nem látja, hogy babát várok. Ez kicsit rossz, mármint nem mások véleménye érdekelne, hanem egy kicsivel több kedvesség. Hogy pl buszon jó lenne leülnöm, ha valaki átadná a helyet. Vagy nem szeretem ha a vérvételnél rám szólnak hogy ne menjek be soron kívül, és néznek nagy szemekkel rám hogy tényleg 30 hetes vagyok?

2010. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, hasam nagyon nagy lett, eddig 4 kg-ot híztam, igaz 15kg túlsúllyal kezdtem.
2010. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!