Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki Októberben fog...

Van itt aki Októberben fog szülni?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Tünetek? Baba neme?

Nekünk fiú lesz???


2010. ápr. 15. 16:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kedves utolsó már én is érzem és nagyon jó érzés azt hiszem mi egy időben fogunk szülni.mikor volt az utolsó mensesed ha nem baj hogy megkérdezem??
2010. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. én okt7 re vagyok kiírva. tök jo annak aki már érzi a babyt. Mákosok vagytok ám. na boldog baba várást mindenkinek.
2010. ápr. 15. 20:34
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is október 6ra vagyok írva :D:D!

Gondoljatok bele ha pár napot vár még bent a baba akkor 2010 10 10 lenne a szülinapja hehe!


Én se tudom h fiú v lány de nagyon kiváncsi vagyok!


És nekem is mocorog! :D

2010. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én okt. 22-re vagyok kiírva! Még nem tudom, hogy fiú vagy lány, de remélem nem is mutatja meg. Én csak szüléskor szeretném meglátni igazából. A férjem viszont kíváncsi, így muszáj leszünk megkérdezni az uh-s orvostól majd.

2. terhességem, így már eléggé látszik a pocakom. Nem érzek semmit, nincs semmi tünetem, csak nő a hasam :)

2010. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is október 6.-ra vagyok kiírva.Jövő héten megyek ultrahangra, remélem látni fogja a doki a nemét.
2010. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én október 23-ra vagyok kiirva. Ma voltam dokinál, de még nem látszik hogy fiú vagy lány. Akármi is már most beleszerettem! :-)
2010. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is október 23-ra vagyok kiírva!:)

Minden rendben van,szerdán voltam 12 hetes UH-n,már mocorgott!:)

Hányingerem múlóban van,és az energiám is kezd visszajönni!

A nemét még nem tudjuk,de jó lenne ha már megmutatná magát!

Boldog babavárást!:)

2010. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!