Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki Októberben fog...

Van itt aki Októberben fog szülni?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Tünetek? Baba neme?

Nekünk fiú lesz???


2010. ápr. 15. 16:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Upsz vagyis : fiú lesz!!! bocsi
2010. ápr. 15. 16:32
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia !

Én Október 2 -ra vagyok kiírva.

Minden rendben nálunk , pont ma voltunk a doktor bácsinál.:) A nemét sajnos még nem láttuk. 11 cm - es a babóka. Nálam az elején sem voltak tünetek , azóta is minden rendben.

Boldog babavárást .

2010. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

szia

én okt 10 környékére vagyok kiirva.

nemét még nemtudjuk :( de talán jövöhéten.

már jobban vagyok mint voltam, de vannak még nehezebb napok. ha édeset eszek akkor van baj - na akkor minden eltalál - hányinger, gyengeség. nem értem miért. kisfiammal sokkal könyebb volt a terhesség.

de ez a frontos, hideg időjárás az megviselt most.

2010. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én október 30ra vagyok kiírva és főleg nem tudjuk a nemét:-)

9.héttől kutya bajom:-)

2010. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
mi október 17. sajnos a nemét még mi sem tudjuk. lányt szeretnénk nagyon. én nagyon jól vagyok! és boldog
2010. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
október 6.-ra vagyok kiírva.12 hetesen lányra tippeltek.azóta nem voltam uh-n,tünetem nincs,tehát egész jól viselem.
2010. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én okt.16-ra vagyok kiírva. Jövőhéten szerdán megyünk uh-ra, és nagyon reméljük hogy látunk a lábacskái között egy kis "kagylót". :))) Már van 3 fiú. :(((
2010. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem még nem irt ki a doki de elvileg október 7 re leszek a mi számításaink alapján. 7 kén megyek ultrahangra és talán kiderül mi lesz ugyanis nagyon szégyenlős.Én kislányt szeretnék.Mindenkinek jó babavárást.
2010. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én október 25-re vagyok kiírva. Ma voltam a 12 hetes uh-on. Szerencsére minden rendben, már 6,5 cm-esek vagyunk:-D

Nem tudjuk még, hogy fiú vagy lány lesz, de nekünk mivel első baba teljesen mindegy:-)

12h km

2010. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én október 9-re vagyok kiírva :) emiatt az esős borongós idő miatt kicsit nyomott a hangulatom, nyilal a hasam, mikor szép napos idő van sosem szokott így nyilalni :( pont tegnap éreztem a mozgását a picinek elöször :D:D nem akartam elhinni, de egész bizti, hogy ő volt! olyan jó :) én 27.én megyek UH-ra, nagyon remélem, hogy megtudják mondani a nemét! :) nagyon szeretnénk egy kislányt :)
2010. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!