Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron ajánlani egy...

Székesfehérváron ajánlani egy normális magán dokit, akinek van UH gépe is?

Figyelt kérdés
Dr Bata Barnabást ne, mert benne nagyot csalódtam! :(
2010. ápr. 15. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dr. Blaskó Ervin. Orvosok Házában rendel, ott van UH.

Kedvesnek, humorosnak, alaposnak, bármikor hívhatónak ismertem meg. :)

33 hetes km

2010. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jajj, csak Blaskót ne! Le sem írom, mert nagyon komoly múlasztásról van szó, de kérlek ne őt válaszd!!! Egyébként csöppet sem ért az uh-hoz!!! Tapasztalat!
2010. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Mi a baj Blaskóval? 7 héttel a vége előtt most megijesztettél. Mondjuk, a kötelező UH-okon a kórházban is voltam, tehát nem csak ő nézte meg a babát...

Ha van valami jótanácsod a végére, akkor akár priviben is szívesen veszem!! Remélem, minden OK veled és a babával!!!

2010. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem megijeszteni akartalak, kérlek, ne haragudj rám! Tanácsként azt mindenképp elmondom, hogyha NST-n a babád szívfrekvenciája magas, (TARTÓSAN 160 fölött van, esetleg minden nap magasabb kicsit) ne hagyd, hogy legyintsen rá! Én így jártam... Végül nem szülhettem meg természetes úton. Császározni kellett és 2 napig megfigyelésen volt. Szerencsére egészséges a babám. Szerencsére..., mert még "időben" (40+2 hetesen) váltottam...
2010. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Blaskó Ervint nem ismerem, de lehet, hogy nem is akarom ezek után megismerni, ha jól tom, ugyan ott rendel ahol a Bata! Csak más napon. Mindenképpen magán dokihoz akarok menni, de csak olyanhoz aki egyből meg is tud UH-ni. :))
2010. ápr. 15. 10:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Dr Rubliczky Levente.


Én 100% ban tudom ajánlani!


Van ultrahangja és minden hónapban meg is nézi a babát.

Elmutogat rajta mindent, és apuka is bemehet megnézni.

Rendes és szimpatikus ember. mindig válaszolt a kérdéseimre és soha nem beszélt mellé. Nst soron kívűl megnézte a papíromat és megmondta, hogy mikor jöjjek! Amikor ő is ott van! Szüléskor ott volt amikor lenni kellett. amikor hívták azon nyomban jött, pedig előtt 2 órával hagyta el a kórházat! Szülés alatt is mondta, hogy mi fog következni, mi a jobb. Szülés után is minden nap bejött és meglátogatott minket! megkérdezte, hogy vagyunk!

Én a következőt is nála fogom szülni!

A kórház mellett ügyeletes háznál van a magánrendelése!

Időpontot ad!

HA bármi kérdésed van, csak írj nyugodtan!

2010. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rubliczkinek hol van magánrendelője? Mennyivel előtte kell, hogy bejelentkezzek? Most vagyok 5hetes...:)
2010. ápr. 15. 10:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pont 5 hes voltam amikor voltam nála és már adott kéept is, de visszahívott 2 hét múlva is, hogy megnézze minden rendben.

szerintem hívd fel és ad időpontot. szerintem már csak jövőhét utáni hétre kapsz. én megpróbálnám!

HA kell telefonszám akkor írj és priváton elküldöm!


Rendelő címe: 8000 Székesfehérvár, Seregélyesi u. 17. kórház mellett az orvosi ügyeletnél fent az emeleten!

2010. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Köszi, odafigyelek arra, amit mondtál! Remélem, minden rendben lesz velünk...

2010. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írtam neked privit! :))
2010. ápr. 15. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!