Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok van itt köztetek aki...

Lányok van itt köztetek aki 19 éves körüli kismami?

Figyelt kérdés
Ti hogy élitek meg a terhességet?A család mit szólt hozzá??
2010. ápr. 14. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia én ebben a hónapban töltöttem a 21 et és 7 hetes vagyok a családom még nem tudja csak a párom családja.Abban a frontban mindenki boldog és óvnak engem, viszont anyummal nem könnyű a helyzet sose tudtam vele nő a nővel beszélni nem hajlandó felfogni, hogy felnőttem és a páromat sem fogadja el mert szerinte nem hozzám való viszont anyagiakban csak tőle várhatok segítséget..nem tudom hogy lesz...kicsit aggódom de boldog vagyok gyerekünk lesz, imádom a párom.Csak jó lenne az anyai megértés pláne így...babásan. Ez van
2010. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
18:22-es! Én vagyok aki ezelőtt is válaszolt neked! nyugi! Ha a párod így egyedül hagy, akkor nem is érdemli ezt a kis csodát. Én is már eldöntöttem, még szólni sem fogok neki amikor megszületik a pici, mert már hónapok óta nem hallani róla, annyit sem kérdez még itt a neten sem, hogy élünk-e. Nem érdemelnek az ilyenek semmit.. A szüleid meg... Én amikor elmondtam először azt mondták, vagy elvetetem, vagy nem maradok itthon. Azóta anyukám várja rajtam kívül a legjobban. Beszél a picihez, simizi, stb. Biztos a te szüleid is megbékélnek majd, még ha először nem is úgy állnak hozzá. Igaz nagy erő kell, hogy így egyedül végig csináljuk, de megéri!!!!!! Sok sikert és boldogságot:):)
2010. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!