Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mai világban miért születik...

A mai világban miért születik beteg gyerek ha modern, eszközöket uh-kat használnak?

Figyelt kérdés

sok beteg gyereket látok az utcán.

pl: a donga lábat miért nem veszik észre az uh-n?

vagy a dankórt ami 12 hetesen van nyakiredő vizsgálat?


2016. júl. 3. 13:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Birom hogy aki "kombinàlz"tesztet csinàltat màris lenézi azt aki nem ...

.

Mennyi betegséget szűr négyet?.Van több szàz genetikai betegség amit nem.És még ott vannak a szülési sérülések oxigén hiànyos àllapotok

2016. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a pocsék helyesírást kellett volna még méhen belül kiszűrni, de úgy tűnik, nem sikerült.
2016. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem csak erről van szó. Magam részéről beszélek. Én ha tutira mondták volna, hogy Down vagy más betegsége van a gyerekemnek, nem tartottam volna meg. Az oka egyszerű. Az öcsém autista, ha a szüleim már nem tudnak róla gondoskodni én fogok, hozzáteszem, ha szüléskor nem sérül, valószínűleg sosem lett volna beteg. Szeretnék több gyermeket, de: mennyi fogyatékossággal élőt tudok lelkiismeretesen nevelni, gondozni, ha mellette még szeretnék gyermeket? Mind speciális igényű, amire több figyelmet kell szentelni. Az én napom is 24 órás... Aki ezek után azt mondaná, hogy ha elvetetnék egy majdhogynem tuti beteg gyereket, akkor gyilkos vagyok, az gondoljon bele, hogy ő hány beteg gyermeket, felnőttet tudna élete végéig gondozni?

Kedves Kérdező: Nem ez volt ugyan a kérdésed, de a hozzászólásokra reagáltam. Én minden vizsgálatot elvégeztettem, kombinált tesztet is csináltattam, de bele se gondoltam, hogy tényleg beteg lehet a gyerekem. Megnyugtatásnak viszont tökéletes volt. Főleg mert láttam, hogyan lubickol. Igazából bizonyos betegségek lehet, hogy csak esztétikaiak, azokkal nem kell foglalkozni, ilyenre gondolok, hogy van akinek egy kisujja visszamarad, vagy az egyik lába rövidebb, vagy a mellkasa egy osztálytársamnak beesett. Ettől függetlenül tök jó futó volt és a mai napig sportol. A komolyabbak már nehezebb dió, amikhez sok esetben a szülők nem is tudnak felkészülni, pl születéskori agyvérzés. Az elsővel értek abban egyet, hogy a modern orvostudománnyal és a pénzzel nem lehet egészséget venni. Csak elősegíteni.

17hkm

2016. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt kellene megérteni, hogy "mindenre" nem tudunk vizsgàlatot megcsinàltatni.Van néhàny teszt amit meglehet de kb 3-4 szàzalék esély van arra hogy vmi problémàval születik akkor is ha a csalàdban soha bem fordult elő ilyesmi.
2016. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az én húgomnál előre tudták, hogy Down-szindrómás lesz, mégis megtartották. Nem ismerek nála életvidámabb, kedvesebb, szeretnivalóbb embert. Ha pedig később szüksége lesz rám vagy a bátyámra, bármikor bármiben számíthat ránk, az is biztos. Az ilyen emberekkel nem teher együtt élni, mert annyi szeretet van bennük, hogy abból minden rengeteget tanulhatna.


14/L

2016. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!