Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kb. február 24. -e körül...

Ha kb. február 24. -e körül volt az utolsó menses és kimutathatóan Ikrek, de nincsen még szívhang és február 30. -án vagy másfél héttel később jöttek össze a Babyk akkor, ha április 19. -ére sincsen szívhang az Missed AB?

Figyelt kérdés
Ha Valaki nem tudja pontosan, hogy mikor volt az utolsó mensese, de kb. február 24.-e körül és kimutathatóan Ikreket vár, de nincsen még szívhang és valószínű, hogy február 30.-án vagy másfél héttel később jöttek össze, akkor, ha április 19.-ére nincsen szívhang az valóban Missed AB, ha a pocakja pedig nő???
2010. ápr. 14. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Február 30.-a ?:)

Kérdezd meg mégegyszer légyszíves:)

2010. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. Ha február 24 körül volt az utolsó mensid első napja, akkor valószínűleg nem február 30-án estél teherbe, hanem később, másfél hétre rá a leírtak alapján. De úgyis az utolsó mensi alapján számolják.

Ezek szerint ma vagy 7 hetes. Április 19-én leszel 7+5. Olyankor már szokott lenni szívhang.

Ahogy írod, azt tudom elképzelni, hogy voltál orvosnál és UH-n, ott kimutatták hogy 2 baba van, de akkor még nem volt szívhang. És gondolom 19-re hívtak vissza. Ha akkor sem lesz szívhang, szerintem nem lesz rögtön missed ab, szerintem várnak még 1 hetet.

8.hét körül szokott lenni szívhang, de mivel Te nem tudod napra pontosan az utolsó mensid első napját, lehet nem 7+5 leszel aznap, hanem csak 7+1 vagy 7+2. Tuti várnak még a műtéttel.

De nem értem, miért gondolkodsz ilyesmin, arra kell gondolni hogy igenis lesz szívhang! :) Majd meglátod, milyen nagy élmény.


Légyszives írd majd meg 19-én az eredményt. És ne izgulj, ott lesz az a szívhang. Én nagyon drukkolok Neked.


31 hetes kismama

2010. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. február 28 napos!!!! Hogy eshetne február 30-án teherbe?

1. voltam.

2010. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen állítólag február 30.-a vagy másfél héttel később, ez nem lehet???

Nincsen szívhang és az UH-on Missed AB kérdőjelet tettek.

Ha 19.-ére sem lesz, akkor műtét.

Ne higyjünk vagy mit tegyünk?

Köszönöm.

2010. ápr. 14. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:

De a FEBRUÁR 28 NAPOS...

Nincs olyan h február 30...ááá mindegy...

2010. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok és a másik válaszolónak írom: igen, persze, február 30. nem lehet. De valószínűleg nem a dátumokkal foglalkozott a kérdező, hanem azt számolta, hogy mikor eshetett teherbe. De ez csak tuti elírás, semmi több. Nekem fel sem tűnt a dátum, mert elővettem a naptárt és a február 24-hez számoltam. Úgyis az utolsó mensi első napja számít.


A Kérdezőnek: én hallottam olyanról, akinek csak a betöltött 9.héten volt szívhang. Nem tudom, a Ti kórházatokban meddig várnak. De az tuti, hogy február 24-hez képest még betöltött 8 hetes sem leszel április 19-én. Sajnálom, ha ijesztgettek a leleten :(

Én 6+4-en voltam UH-n, babát látták de szívhang nem volt. 8+2-re hívtak vissza, addigra már volt szívhang.

Szerintem bízzatok benne hogy 19-én már lesz. És azért a missed ab-ba bele is kell egyezni. Ha esetleg mégsincs szívhang 19-én, én elmennék egy privát orvoshoz, vagy csak simán egy másik nőgyógyászhoz. Én még olyat nem hallottam, hogy 8.hét előtt azért lenne missed ab mert nincs szívhang.

2010. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!! Szerintem, ahogy írtad, hogyha az utolsó mensid február 24, akkor a baba olyan március 10 körül foganhatott. De február 30-án semmiképp, mert ahogy írta az előttem szóló, február 28 napos:)) Szerintem ha 19-én nincs szívhang, még ne hagyd rögtön a műtétet!!! Várjon még 1 hetet legalább.Sok sikert:)
2010. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkseríteni, de nekem az utolsó mensim február 23-án volt, és április 8-án már volt szívhang. Mi egyedül vagyunk.

7 hetes kismama

2010. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

13.22-es vagyok. Hétfőn lesz április 19, akkor mentek orvoshoz. Én nagyon de nagyon drukkolok Nektek!

Írd majd meg, hogy mi volt. De szerintem minden rendben lesz.

2010. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!