Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó két hete távozott,...

Nyákdugó két hete távozott, méhszáj nyitva de baba azóta se bújt ki. Járt még igy valaki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam :D Nyákdugó nem tudom mikor távozott, de kb 1 héttel a szülés előtt talán. Hamar nyíltam én is. Szülés előtt 1 héttel 1111 volt. Aztán épp a 39. hetet kezdtük, amikor elfolyt a víz :) Gyorsan tágultam, mire fájásaim lettek, már 2 ujjnyi volt... Sok szerencsét! Kitartás, hamarosan baba lesz :)
2010. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Még annyi, előtte este semmi jel se utalt rá, hogy én éjjel fél 3kor indulok a szomszéd városba szülni :D
2010. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 36. héten ment el a nyákdugóm, onnantól 2 ujjnyira voltam nyitva, és 39 hetesen 4 naposan szültem, szóval majd 4 hetet úgy voltam.
2010. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyákdugóról nem tudok semmit, én nem vettem észre, hogy távozott volna.

30hetesen már nyitva voltam 1111; aztán 34 hetesen annyit mondott a dokim, hogy tovább nyílt a méhszájam.

Akkoriban kicsit azért izgultam, hogy bírjuk még egy kicsit! Bírjuk! Nem is kicsit, de jó lenne már idekint!!

38hetes kismami

2010. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En az utolso heten lettem idozitett bomba. Fajasok nelkul 1333-as mehszajam lett. Megsem indult be a szules, a doki vegul bent fogott es inditotta, mert mar nem mert szabadjara engedni ilyen ertekkel.
2010. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közönöm a válaszokat, én már minden aprócska fájásnak örülök...de ideje megtanulnom, hogy ezt az akciót kislányom irányitja
2010. ápr. 14. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Ne aggódj, attól még, hogy ma nem érzel semmit, holnap akár szülhetsz. Nekem nem volt jóslófájásom se, csak keményedett sokat a hasam, de már a kezdetektől. Hajnali 2.30-kor elfolyt a magzatvíz, de az első fájások csak kb. 2 óra múlva jelentkeztek.

Úgyhogy nem jelent semmit, hogyha nincsenek jóslók ;)

2010. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!