Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor szerintetek lány...

Most akkor szerintetek lány vagy fiú?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok.Eddig a baba nem akarta megmutatni hogy lány vagy fiú,a méhlepény is rossz helyen van.múlt héten elmentünk 4d-s vizsgálatra,ott a doki azt mondta hogy nagyon-nagyon veszélyes ahogy fekszik és van a méhlepény,és hogy fiú.tegnap elmentem egy nagyon híres nőgyógyászhoz,ő azt mondta hogy akinél én voltam orvos kezdő és béna,és hogy nagyon sok gyerek fekszik így és nem veszélyes,meg szerinte a köldökzsinórt nézte a fütyinek...utána kérdeztem hogy akkor lány?és semmit nem mondott.többször is rákérdeztünk,semmi.szerintetek?
2010. ápr. 13. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján az információk alapján sajnos nem tudunk segíteni...:(

Hátha a következő UH-on már mutatja magát!

2010. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Linkelsz be képet az Uh-ról? Így látatlanban nagyon nehéz bármit is mondani:)
2010. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
most komolyan azt kéred mondjuk meg, hogy fiú vagy lány?
2010. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú. :-)
2010. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt így abszolúte lehetetlen megmondani Neked, de ha beteszel ide egy fotót, akkor a szakavatottabb vagy tapasztaltabb emberkék meg tudják neked mondani :)
2010. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lány. :-)
2010. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!