Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel pecsételni kezdtem...

Ma reggel pecsételni kezdtem egy kicsit. A hasam nem faj, görcseim nincsenek. Meg kell ijednem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 hetes terhes vagyok. Utanaszámoltam, menzeszemnek nem kellene most jönnie. Az orvosomhoz csak hétfőn mehetek.
2008. szept. 27. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
feküdj és ne csinálj semmi megeröltetőt.
2008. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha erősödne a vérzés vagy görcsölni kezdenél akkor mindenképpen azonnal orvos!!
2008. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy csak ilyen pecsételővérzésed van, mensiszerű, ami pár napon belül el is múlik. Ha azonban nem múlik a pecsételés, felerősödik, pirosodik, azonnal menjetek az ügyeletre! jobb ha megnéznek, mert lehet, hogy progihiányod van, amin könnyen tudnak segíteni! Pihenj addig is sokat!
2008. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől lehet. Egyelőre semmi reggeltől, a hasam sem fáj. 2. hete Duphastont szedek. Lehet esetleg attól?
2008. szept. 27. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:
A dUphaston megakadályozza az esetleges vetélést és ő működik úgy, mint a hormonok. Tehát megtartó és attól biztos, hogy nem véreznél. Én a 12. hétig szedtem, ágynyugalom mellett, mert a 7. héten volt egy kis (egynapos) vérzésem. Pihizz, feküdj!
2008. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj azonnal dokihoz,kórházba.Nekem is ez volt.Épphogy valami,ultrahang és kiderült,már nincs baba.Lehet,és remélem nálad rendben van minden.Nem fájt semmim és épphogy csak volt valami.Pihenj és doki!!!!!!!!!!!!!!

2008. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok.Nem ijesztegetni akarlak,de jobb ha lát a valamilyen doki!Sokaknál normális.
2008. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tegnap reggel volt egy pöttyöcske,egész nap semmi, este szintén és ma reggel megint. Azóta szintén semmi. A hasam nem fáj, nem is görcsölök. Ez nem is vérzés, hanem inkább mintha a folyásomban lenne egy pici barna folt. Van valakinek hasonló tapasztalata?

Holnap mindenképpen elmegyek az orvosomhoz.

2008. szept. 28. 13:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia nekem is ez volt,nem vér hanem inkább barna,elmentem a dokihoz szerinte minden oké.

Másnap elvetéltem,7 hetes voltam,

Nem akarlak ijeszgetni,de ez volt.Menj dokihoz.

2008. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam a dokimhoz. Megnézett UH-val. Van egy apró bevérzés a magzatburkon, attól lehetett. Vigyáznom kell, sokat pihenni. Kaptam injekciót. Remélem átvészeljük mindketten.
2008. szept. 29. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!