Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a toxoplazmózis betegségen...

Ha a toxoplazmózis betegségen sosem estem át, akkor mekkora a valószínűsége, hogy épp most kapom meg? A várandóság hajlamosít a betegségre?

Figyelt kérdés

25 éven át folyamatosan voltak macskáim. A mostani szobacica 5 éves, alutasakos tápon él.Velünk alszik.

25. hetes kismama


2008. szept. 26. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

vAloszinü nem vagy beteg,mert 25 év alatt volt macskàtok,màr àtkellett esned rajta,vagy védett a szervezeted.

Nekem is van cicàm,és a teszt kimutatta hogy a szervezetem védett.

60 szàzaléka a nöknek megbetegedik,,40 nem.

Csinàlj tesztet azért

2008. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kétszer vizsgálták eddig és sajnos nem estem eddig át a betegségen.

Teljesen negatív eredmény jött ki.

2008. szept. 26. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több mint 10 éve vannak tengerimalacaim és még én se estem át soha a toxoplazmán, pedig azt hittem. Mióta babás vagyok, arra figyelek, hogy simogatás után mindig megyek kezet mosni. De azt gondolom optimistán, ha eddig nem kaptam el ezt a betegséget, akkor talán most se fogom.

Ne gondolj semmi rosszra!

Minden jót, 29 hetes kismami

2008. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj ha nem estél àt rajta,az se baj ha cicàtok van,(csak legyen beoltva)ha eddig nem volt tedd meg most a baba jövetele miatt is.

Amit ne csinàlj:A cica almàt ne cseréld,kérd meg a pàrodat vagy valakit hogy segitsen,amig terhes vagy,mert a betegséget nem a cicàtol,hanem a pisijétöl,meg a székletötöl,vagyis azokbol felszabadulo mérgezö gàzaktol kapod meg.

2008. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!